1%
  • 10/10

گزینه‌های نقش سوپرگرل در فیلم‌های جدید دی سی لو رفتند

همه چیز ماه آینده مشخص خواهد شد

گزینه‌های نقش سوپرگرل در فیلم‌های جدید دی سی لو رفتند ۰ ۲۳ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
گزینه‌های نقش سوپرگرل

رسانه Deadline‌ در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود به معرفی گزینه‌های نقش سوپرگرل (Supergirl) در فرنچایز دی سی یونیورس پرداخته است.

ساشا کایه (Sasha Calle) توانست در فیلم The Flash عملکرد خوبی را از خود در نقش سوپرگرل به نمایش گذاشته و بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان دریافت کند. با این حال، بنظر می‌رسد دی سی و وارنر علاقه‌ای به بازگرداندن او نداشته و تصمیم گرفته‌اند نقش سوپرگرل را در فرنچایز DC Universe به یک چهره جدید بسپارند. همچنین فیلم اختصاصی این ابرقهرمان در دست ساخت قرار دارد.

رسانه Deadline در جدیدترین گزارش خود از گزینه‌های نقش سوپرگرل پرده برداشته است. طبق آنچه در متن آمده، استودیو دی سی ماه آتی میلادی جلسات تست بازیگری را برگزار می‌کند تا نقش زورئل نهایتاً به میلی آلکاک (Milly Alcock)، امیلیا جونز (Emilia Jones) یا مگ دانلی (Meg Donnelly) برسد. نویسنده همچنین گفت احتمال سپرده شدن نقش به بازیگری خارج از این لیست وجود دارد.

اطلاعاتی که در گزارش ددلاین آمده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. نویسنده مدعی شده جیمز گان (James Gunn) در روند انتخاب بازیگر جدید سوپرگرل نقش دارد؛ زیرا این شخصیت قبل از فیلم اختصاصی خود در Superman: Legacy معرفی می‌شود؛ اثری که نویسندگی و کارگردانی‌اش روی دوش‌های گان قرار دارد.

جیمز گان فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته و گاهاً به انتشار گزارش‌ها و شایعه‌ها واکنش نشان می‌دهد. او اخیراً متنی را به اشتراک گذاشته که ظاهراً به گزارش اخیر ددلاین ربط دارد:

تکذیب داستان‌های دروغینی که المان‌هایی از حقیقت با آن‌ها درآمیخته شده سخت است. باید مشخص کنم کدام بخش صحت داشته و کدام بخش دروغ است و بدین ترتیب اطلاعاتی را فاش کنم که نمی‌خواهم. یا بگویم تمام اطلاعات دروغ هستند و در ادامه، وقتی همه چیز مشخص می‌شود به دروغگویی متهم شوم.

فیلم سوپرگرل با نام Supergirl: Woman of Tomorrow شناخته شده و در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments