1%
  • 10/10

آیا کریپتو در Supergirl: Woman of Tomorrow قادر به صحبت خواهد بود؟

جیمز گان پاسخ می‌دهد

آیا کریپتو در Supergirl: Woman of Tomorrow قادر به صحبت خواهد بود؟ ۴ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
کریپتو در Supergirl: Woman of Tomorrow

گمانه زنی‌ای طی روزهای گذشته در فضای مجازی شکل گرفته مبنی بر اینکه کریپتو در Supergirl: Woman of Tomorrow صحبت می‌کند.

فیلم Superman سال آینده میلادی به سینماها آمده و پس از آن، استودیوهای دی سی و وارنر تمرکز خود را روی Supergirl: Woman of Tomorrow قرار می‌دهند. این اثر را کریگ گیلسپی (Craig Gillespie) کارگردانی می‌کند که قبلاً Cruella را جلوی دوربین برد. همچنین وظیفه آماده سازی فیلمنامه را آنا نوگیرا (Ana Nogueira) به دوش می‌کشد.

جیمز گان (James Gunn)، یکی از مدیران استودیو دی سی بوده و بعنوان تهیه کننده روی ساخت تمامی آثار فرنچایز DC Universe نظارت خواهد داشت. او اعلام کرد برای نوشتن فیلمنامه سوپرگرل از کمیک بوک Supergirl: Woman of Tomorrow اثر تام کینگ (Tom King) الهام گرفته می‌شود. در این اثر، کریپتو نقش پررنگی ایفا کرده و گان عاشق سگ‌ها است. با در نظر گرفتن این موارد، حضور سگِ سوپرمن نباید چندان دور از انتظار باشد.

یک آگهی استخدام چند روز پیش در فضای مجازی منتشر شد که طبق آن کریپتو در Supergirl: Woman of Tomorrow قادر به صحبت کردن است. به بیان دیگر، در آگهی ذکر شده بود وارنر بدنبال یک صداپیشه می‌گردد تا نقش کریپتو را بر عهده بگیرد. این موضوع، نگرانی‌هایی را در طرفداران بوجود که نکند سگ قادر باشد به زبان انگلیسی با شخصیت‌های انسانی صحبت کند.

جیمز گان در پاسخ به یکی از کاربرانی که می‌خواست برای صداپیشگی کریپتو تست دهد، توانایی حرف زدن این سگ با شخصیت‌های انسانی را رد کرد. او همچنین یک شایعه دیگر را منکر شد و تاکید داشت اتفاقات فیلم Supergirl: Woman of Tomorrow در سال ۲۰۲۱ میلادی جریان ندارد.

شخصیت سوپرگرل نخستین بار در فیلم Superman معرفی شده و سپس اثر اختصاصی خود را دریافت می‌کند. البته بنظر می‌رسد این حضور بسیار کوتاه باشد؛ زیرا جیمز گان در زمان معرفی Supergirl: Woman of Tomorrow گفت تفاوت‌های اخلاقی میان سوپرمن و سوپرگرل را در این اثر شاهد خواهیم بود. در انتها، لازم به ذکر است Woman of Tomorrow در تابستان ۲۰۲۶ میلادی اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments