1%
  • 0/10

بازیگر Supergirl از وضعیت تولید این سریال می‌‎گوید

نیکول مینز: وضعیت استرس‌زایی شده است

بازیگر Supergirl از وضعیت تولید این سریال می‌‎گوید ۰ ۰۴ فروردین ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
وضعیت تولید Supergirl

نیکول مینز بازیگر نقش Nia Nal در Supergirl از وضعیت تولید این سریال می‌گوید.

همانطور که می‌دانید، ویروس تازه منتشر شده که با نام کرونا شناخته می‌شود، باعث به وجود آمدن دردسر‌های تازه‌ای در جهان شده است. در کنار مشکلاتی که برای هر کشور به وجود آورده، این ویروس دلیل اصلی بسیاری از تاخیر‌ها، لغو شدن‌ها و متوقف شدن روند تولید فیلم و سریال شده است.

با افزایش فراگیر شدن ویروس Covid-19 و وارد شدن به مرحله‌ی پندامیک بسیاری از تولیدکنندگان تصمیم گرفتند تا برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری، برخی از برنامه‌های خود را به تعویق بیاندازند. شبکه‌ی تلویزیونی The CW که سریال‌هایی نظیر Supergirl، Batwomen و Arrowverse را تولید و در شبکه‌ی خود پخش می‌کند، هفته‌ی گذشته تایید کرد که تولید فصل‌های جدید تمام سریال‌های آن‌ها به طور موقت متوقف شده است. حال بازیگر نقش Nia Nal یعنی نیکول مینز در Supergirl از وضعیت تولید این سریال می‌گوید.

او در مصاحبه‌ای گفت:

ما شروع به فیلمبردای فصل نهایی کرده بودیم. در کنار این موضوع، مشکلات به وجود آمده (شیوع ویروس کرونا) باعث شده بود که فیلمبردازی و ضبط برخی از صحنه‌ها مشکل‌ساز شود، به همین دلیل برادران وارنر تصمیم گرفت تا تولید سریال را به حالت تعلیق در بیاورد. به همین دلیل فعلا خبری از تولید فصل آخر نیست.

وضعیتی که الان در آن هستیم بسیار استرس‌زا است. من و تیم تولید نمی‌دانیم که کی باید دوباره شروع به فعالیت کنیم و حتی نمی‌دانیم که در این وضعیت چه کاری باید کرد. در کنار این موضوع، در تیم کسانی بوده‌اند که باید سریعا از تیم می‌رفتند.

در نهایت نیکول مینز تایید کرد که تمام تیم در خانه‌های خود به سر می‌برند و در حالت قرنطینه‌ی خانگی قرار دارند ولی آن‌ها همچنان در صفحات اجتماعی با یکدیگر ارتباط داشته و امیدوار هستند که هر چه زودتر این بحران به اتمام برسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments