جرمی جردن: امیدوارم در فصل بعدی سریال Supergirl حضور داشته باشم

خبری از Winn Schott در فصل پنچم نخواهد بود

جرمی جردن سریال Supergirl

جرمی جردن بازیگر نقش Winn Schott در سریال Supergirl ابراز امیدواری کرد که در فصل بعدی این اثر تلویزیونی حضور بیشتری داشته باشد.

سریال Supergirl اولین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی با همکاری Warner Bros. Television و شبکه‌ی تلویزیونی CBS پخش شد. بعد از یک فصل موفق، این سریال به شبکه‌ی The CW نقل مکان کرد. در حالی که صدمین قسمت از Supergirl چند روز پیش پخش شد، بسیاری از طرفداران امیدوارند که برخی از شخصیت‌های کلیدی و مهم سریال را دوباره ملاقات کنند.

شخصیت Winn Schott با هنرمایی جرمی جردن، یکی از کاراکتر‌های کلیدی چند فصل اول است ولی در این اواخر حضور او در سریال کم رنگ شده و آخرین باری که او در Supergirl مشاهده شد در یک صحنه‌ی کوتاه از قسمت ۹۶ فصل اخیر بود. حال به نظر می‌رسد که جرمی جردن از این موضوع زیاد راضی نیست و امیدوار است که در آینده بتواند بیشتر در سریال حضور داشته باشد. او در این باره گفت:

 

این حقیقت وجود دارد که شخصیت Winn بخشی از عصاره‌ی فیلم بوده و زمانی که در چند قسمت اخیر حضور یافت، بینندگان احساس غریبی نکردند. زمانی که من در این چند قسمت حضور داشتم، احساسم این بود که هیچ وقت آن را ترک نکردم، فقط کمی از فضای فیلم دور بودم. من خوشحال می‌شوم که به سریال برگردم و در آینده حضور بیشتری داشته باشم. متاسفانه فکر نمی‎‌کنم این اتفاق در این فصل، رخ دهد. من فکر می‌کنم فیلمبرداری سریال به اتمام رسیده ولی امیدوارم که در فصل بعد ما بتوانیم یک ماجراجویی تازه‌ای داشته باشیم.

وقتی کار من در آخرین حضورم در سریال به اتمام رسید، به صورت شفاهی توافق کردیم که شخصیت من به زودی در چند قسمت آینده حضور بیشتری خواهد داشت. این اتفاق قرار بود در فصل چهارم رخ دهد ولی متاسفانه برنامه‌ریزی و داستان سرایی اجازه‌ی همچین کاری را نمی‌داد. بنابراین حضور من در فصل پنچم رخ داد.

حال باید دید که Warner Bros. Television در آینده چه برنامه‌هایی برای شخصیت Winn Schott خواهد داشت. لازم به ذکر است که سریال Supergirl همچنان در حال پخش بوده و قسمت ۱۰۱ آن در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ (۸ مارس ۲۰۲۰) پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا