تاریخ انتشار فصل پایانی Supergirl مشخص شد

این سریال به‌زودی روی آنتن بازمی‌گردد

تاریخ انتشار فصل پایانی Supergirl

شبکه‌ی تلویزیونی با انتشار یک متن کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر تاریخ انتشار فصل پایانی Supergirl را اعلام کرده است.

گرگ برلانتی (Greg Berlanti) یکی از مهم‌ترین چهره‌های اروورس به شمار می‌رود. او در نوامبر سال ۲۰۱۴ میلادی به ساخت یک اقتباس سریالی بر اساس کمیک بوک‌های سوپرگرل ابراز علاقه کرد. برلانتی می‌خواست داستان محصول جدیدش در دنیایی مشترک با Arrow و The Flash روایت شود. فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی به خواسته‌ی خود رسید و با ساخت Supergirl موافقت شد. فصل اول این سریال بین اکتبر ۲۰۱۵ و آوریل ۲۰۱۶ از شبکه‌ی CBS روی آنتن رفت و به طور میانگین، هر قسمتش نزدیک به ۱۰ میلیون بیننده داشت. با وجود چنین موفقیت بزرگی، CBS تصمیم گرفت امتیاز پخش را به The CW بدهد.

The CW آن زمان خانه‌ی سریال‌های ابرقهرمانی دی‌سی به شمار می‌رفت. این شبکه، فصل دوم را ساخت و منتشر کرد. قسمت‌های ۲۱ الی ۴۲ بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد اما نتوانست موفقیت‌های فصل نخست در زمینه‌ی بازدید را تکرار کند. هر قسمت فصل دوم به صورت میانگین سه میلیون بیننده داشت که تقریبا یک سوم فصل اول بود. این روند با فصل‌های بعدی ادامه یافت تا جایی که در فصل پنجم رقم یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر برای هر قسمت به ثبت رسید. کاهش چشمگیر بینندگان از یک سو و همه‌گیری ویروس کرونا از سوی دیگر، سازندگان سریال را به اتخاذ تصمیمی مهم سوق داد: اتمام سریال با فصل ششم.

The CW با انتشار یک پست کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر تاریخ انتشار فصل پایانی Supergirl را اعلام کرده است. با توجه به متن، سوپرگرل در تاریخ ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۰ مارس) بازمی‌گردد. فصل ششم و پایانی این سریال ۲۰ قسمت داشته و در حال حاضر مشخص نیست قسمت آخرش چه زمانی روی آنتن خواهد رفت. اگر از دنبال‌کنندگان سریال‌های اروورس به خصوص Superman & Lois باشید، احتمالا با خواندن جملات قبلی دچار سردرگمی شدید؛ زیرا قسمت ششم این سریال قرار بود در ۳۰ مارس پخش شود. به منظور رفع سردرگمی باید بگوییم برنامه‌ریزی‌های The CW تغییر کرده است. متاسفانه جواب آزمایش یکی از دست‌اندرکاران سوپرمن و لوئیس مثبت بود و پروژه با توقف مواجه شد.

در نتیجه‌ی توقف در روند ساخت Superman & Lois، دست‌اندرکاران به زمان بیشتری برای آماده‌سازی قسمت‌های آتی دارند. از همین رو، تغییراتی در برنامه‌های پخش به وجود آمده است. این سریال شروع بسیار قدرتمندی داشته و جدا از دریافت بازخوردهای بسیار مثبت، موفق شد بالغ بر ۳ میلیون بیننده را به سمت خود بکشاند. در ضمن، طبق اعلام رسمی پخش‌های قسمت‌های جدید از تاریخ ۲۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۸ مه) آغاز خواهد شد.

ملیسا بنویست (Melissa Benoist) نقش سوپرمن را در دنیای مشترک اروورس ایفا می‌کند. پس از اینکه ساشا کایه (Sasha Calle) به عنوان بازیگر کارا دنورز در DC Extended Universe انتخاب شد، بنویست با انتشار یک استوری از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام به حمایت از او پرداخت.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا