1%
  • 0/10

سازه جدید بازی Minecraft ساعت را به طور دقیق به شما نشان می‌دهد!

از همان ابتدای جهان جدید خود ساعت داشته باشید

سازه جدید بازی Minecraft ساعت را به طور دقیق به شما نشان می‌دهد! ۵ ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
سازه بازی Minecraft

سازه بازی Minecraft از این پس کار ساعت را برای شما انجام می‌دهد. اما در این میان سه نکته نباید فراموش کرد. نیاز به استفاده از شیدرها، آسانی در اجرای سازه و البته زیبایی بصری، سه نکته‌ای هستند که نباید درباره این سازه فراموش کرد.

اطلاع داشتن از زمان در بازی ماینکرفت برای بسیاری از کابران بسیار حیاتی است و از همین رو، کاربری خلاق سازه‌ای ساده ولی کاربردی و جدید طراحی کرده که زمان دقیق روز را بر صفحه شما به نمایش در می‌آورد. البته که ساعت موجود درون بازی ماینکرفت، پاسخگوی نیاز شما است. اما این سازه بازی Minecraft در حالی که جایگزینی جذاب برای ساعت است، در کنار آن ظاهری تازه به بازی شما می‌دهد. البته نا گفته نماند که این بازی با نسخه خام بازی ماینکرفت قابل اجرا نبوده و شما برای اجرای آن نیازمند فایل‌های ترد پارتی (Third Party) هستید.

نور خورشید در بازی ماینکرفت یکی از دارایی‌های مهم شما است. نیاز شما زمانی به آن بیشتر شده که دنیایی جدید را آغاز کرده و هیچگونه ابزاری در اختیار ندارید. در صورت غروب کردن خورشید در دنیای تازه شما، کار بسیار سخت شده و باید هر دم آماده حمله دشمنان باشید. از سوی دیگر فراموش کردن ساعت پس از شروع به حفاری و کاوش، اتفاقی است که به وفور در بازی ماینکرفت رخ می‌دهد و همین موضوع داشتن ساعت یا سازه‌ای جانبی را برای کاربران حیاتی می‌کند. با این حال، ساختن ساعت کار آسانی نبوده و شما نمی‌توانید در روزهای ابتدایی ساخت دنیای جدید به آن دست پیدا کنید.

در حالی که شما می‌توانید در هر لحظه با نگاه کردن به آسمان، متوجه زمان تقریبی غروب خورشید شوید، کاربری که پیش‌تر به او اشاره داشتیم روشی به مراتب کاربردی‌تر کشف کرده است. سازه بازی Minecraft که کاربری با نام Reimanen در شبکه ردیت آن را طراحی کرده، تنها با استفاده از هشت قطعه چوب و یک در ساخته شده است. البته باید اشاره داشتی در حالی که ساخت این سازه آسان است، شما برای به کار گرفتن آن نیازمند شیدرهای حرفه‌ای و در نتیجه پی سی نسبتا قدرتمند هستید.

خوشبختانه سال‌های زیادی است که شیدرها جای خود را میان کاربران بازی ماینکرفت یافته و پیشرفت زیادی به خود دیده‌اند که کیفیت نور پردازی این بازی را با تغییرات قابل توجه و جذابی روبه رو کرده‌اند. البته نباید این شیدرها را با قابلیت ری تریسینگ رسمی بازی ماینکرفت اشتباه گرفت. شیدرهای بسیاری طی سال‌ها توسط کاربران خلاق ساخته شده که استفاده از آن‌ها می‌تواند به شدت بازی شما را جذاب کند.

از این نکته نیز نباید غافل شد، در حالی که شما می‌توانید شیدرها را در اغلب پلتفرم‌ها در اختیار داشته باشید، کاربران بازی ماینکرفت در رایانه شخصی به شیدرهای بیشتری دسترسی دارند. در ادامه باید اشاره داشت که نصب کردن شیدرها و به طور کلی تمام افزونه‌ها به بازی ماینکرفت در نسخه Java بسیار آسان است.

طی سال‌های اخیر، درخواست کاربران برای شیدرها به شکل چشم گیری افزایش یافته است و همین موضوع باعث شده کاربران با ارائه درخواست به توسعه دهندگان، طالب نصب آسان‌تر آن‌ها در بازی باشند. اما این نکته را نیز نباید فراموش کرد که استفاده از شیدرها به خصوص در پی سی‌های قدیمی می‌تواند سبب آسیب رساندن به قطعات شود. نظر شما درباره سازه بازی Minecraft برای مطلع شدن از زمان روز چیست؟ به نظر شما این ساعت طبیعی ارزش نصب شیدرهای ترد پارتی را دارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments