انیمه جوجوتسو کایسن: توضیح قدرت سوکونا در اصلی‌ترین فرم خود!
1%
  • 0/10

انیمه جوجوتسو کایسن: توضیح قدرت سوکونا در اصلی‌ترین فرم خود!

بازگشت پادشاه نفرین‌ها

انیمه جوجوتسو کایسن: توضیح قدرت سوکونا در اصلی‌ترین فرم خود! ۲۶ ۱۹ مهر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

ریومن سوکونا قدرتمندترین جادوگر جوجوتسو از هزار سال پیش است و در این مقاله ما به توضیح قدرت سوکونا در اصلی‌ترین فرم خود می‌پردازیم.

مانگای جوجوتسو کایسن در حال حاضر در مرحله بسیار ترسناکی بوده و طرفداران شاهد پادشاه نفرین‌ها، سوکونا هستند که در بهترین حالت خود است. در طول چند ماه گذشته، طرفداران از مبارزه باورنکردنی بین گوجو و سوکونا لذت بردند. این دو جادوگر بسیار قوی مو به مو پیش رفتند و کاملاً مشخص بود که در اکثر موارد به طور مساوی با هم مطابقت دارند. در حالی که گوجو مطمئناً بر نبرد برای بخش‌های بزرگی از آن تسلط داشت، در پایان، این سوکونا بود که با شکست دادن گوجو و کشتن او در این روند، در صدر قرار گرفت. اندکی پس از آن، کاشیمو در تلاش برای مبارزه با سوکونا به میدان جنگ قدم گذاشت، زیرا همیشه می‌خواست مهارت خود را در برابر او آزمایش کند. طرفداران نگاه خوبی به آن مبارزه در فصل قبل داشتند و در پایان آن، سوکونا در نهایت به فرم واقعی خود بازگشت که او در اوج خود خواهد بود.

سوکونا در بدن یوجی و مگومی

در قسمت‌های زیادی از داستان جوجوتسو کایسن، طرفداران می‌توانند شاهد استفاده سوکونا از چندین نقشه برای تناسخ خود باشند. این کار با ایتادوری در همان فصل اول داستان شروع شد، جایی که یوجی یکی از انگشتان سوکونا را که یک شی نفرین شده بود مصرف کرد. فقط یک انگشت به او قدرت فوق العاده ای داد و به او اجازه می‌داد تا با دشمنان فوق العاده خطرناک مبارزه کند. سوکونا نقشه کاملی برای تناسخ خود در نظر گرفته بود و از آنجایی که در دورانی بسیار پس از دوران خودش به دنیا آمده بود، می‌خواست توانایی خود را پس از سال‌ها نشان دهد سلاخی زیادی داشته باشد و هر کاری که می‌خواست در این فرآیند انجام دهد. در حالی که یوجی به راحتی حضور سوکونا را کنترل می‌کرد، لحظاتی بود که سوکونا ظاهر شد و زمانی که این اتفاق افتاد، تخریب گسترده ای به دنبال داشت. نمونه بارز آن اتفاقی است که در انتهای شیبویا رخ داد، جایی که سوکونا باعث تخریب گسترده شد و افراد بی‌شماری را کشت. علاوه بر این، با استفاده از انگشتان بیشتر با گذشت زمان، نفوذ سوکونا شروع به رشد بیشتر کرد. در نهایت، نقشه خود سوکونا زمانی که بدن مگومی را به دست گرفت، بیشتر پیش رفت.

این برنامه او از همان ابتدا بود، زیرا مگومی را به عنوان یک کاندیدای بسیار ویژه معرفی کرد. سوکونا حتی جانش را در شیبویا نجات داد و همه اینها به این دلیل بود که می‌خواست از او در آینده استفاده کند. پس از تسلط بر بدن مگومی، طرفداران سوکونا را در سطحی کاملا متفاوت دیدند. او با بسیاری از دشمنان قدرتمند جنگید و قوی‌ترین آنها با اختلاف زیاد، کسی جز گوجو نبود. در این مرحله، سوکونا در بهترین حالت خود قرار داشت و او نیز قدرتی احساسی را در این مبارزه داشت زیرا کنترل بدن مگومی را در اختیار داشت که گوجو برای او ارزش زیادی قائل بود. علاوه بر این، برای بدتر شدن اوضاع، سوکونا همچنین به تکنیک 10 Shadows دسترسی پیدا کرد، که یک قدرت فوق‌العاده خطرناک است، همانطور که طرفداران در طول مبارزه او با گوجو دیدند.

سوکونا با استفاده از تمام قدرت هایی که در دسترس او بود، توانست بر گوجو پیروز شود. با این حال، این پیروزی هزینه بسیار زیادی را به همراه داشت. سوکونا دیگر نتوانست از تمام قدرت خود استفاده کند. این به خاطر این واقعیت بود که گوجو او را پایین آورد و نزدیک بود او را در نبرد نیز بکشد. سوکونا در نهایت بخش‌هایی از بدنش مانند دست چپ و حتی چشم چپش را از دست داد و تمام بدنش متلاشی شده بود.

بدتر از آن، او نمی‌توانست از گسترش دامنه یا حتی تقویت دامنه خود استفاده کند. تکنیک نفرین شده معکوس او کاملاً از بین رفت و او حتی نتوانست از آن در جنگ استفاده کند. وقتی کاشیمو برای مبارزه با سوکونا وارد میدان شد، کاملاً واضح بود که بر او برتری دارد. به این دلیل که سوکونا قبلاً توسط گوجو بسیار ضعیف شده بود و با توجه به این واقعیت که خود کاشیمو بسیار قوی بود و تکنیک نفرین شده او به او اجازه می‌داد در بالاترین سطح مبارزه کند، سوکونا قطعاً با مشکلات زیادی روبرو می شد. دقیقاً به همین دلیل است که او تصمیم گرفت طرح تناسخ را پیش ببرد و با آن، در پایان فصل ۲۳۷، طرفداران برای اولین بار پس از ۱۰۰۰ سال شاهد بازگشت فرم اصلی سوکونا بودند.

بازگشت فرم اصلی سوکونا

در پایان فصل ۲۳۷، سوکونا به شکل واقعی خود بازگشت و همه بینندگان را به طور یکسان شگفت زده کرد. هواداران انتظار نداشتند این برگ برنده او باشد. با این حال، این طور نیست که این امر از ناکجاآباد بیرون آمده باشد. چند فصل پیش، در حالی که سوکونا هنوز در حال مبارزه با گوجو بود، مشخص شد که سوکونا هنوز یک برگ برنده در آستین خود نگه داشته است که از آن استفاده نمی‌کند، فقط در صورت امکان. اگر افرادی مانند ماکی و یوتا برای کمک به گوجو به میدان نبرد می پریدند، سوکونا از این قدرت بهره می برد. حالا کاملا گیر افتاده و دقیقاً به همین دلیل است که بالاخره تصمیم گرفت برگ برنده اش را رو کند.

همانطور که نویسنده گفته است، سوکونا قدرتی دارد که می‌تواند بدن واقعی خود را بازگرداند، با این حال، او فقط یک بار می‌تواند این کار را انجام دهد. این فرآیند شامل استفاده از تکنیک نفرین معکوس نمی‌شود و در عین حال به او اجازه می‌دهد تا به طور کامل بهبود یابد. این یعنی سوکونا در حال حاضر کاملا بازسازی شده است. همه چیز درباره او، از قدرتش گرفته تا ذخایر انرژی نفرین شده اش، همگی بازسازی شده است. او می‌تواند یک بار دیگر از قدرت‌های گسترش دامنه استفاده کند و در عین حال می‌تواند از مهارت‌هایی مانند Domain Amplification و سایر موارد استفاده کند. سوکونا در حال حاضر کاملاً غیر قابل توقف است و در حالی که طرفداران او را دیده اند که تمام تلاشش را در بدن مگومی انجام می‌دهد، او به احتمال زیاد وقتی در فرم واقعی خود باشد به روشی کاملاً متفاوت مهارت خواهد داشت.

فرم واقعی سوکونا چقدر قدرتمند است؟

برای طرفداران کاملاً واضح است که سوکونا اکنون نشان خواهد داد که چرا پادشاه نفرین هاست. بدن او چهار دست و چند چشم دارد. این به او توانایی استفاده از چندین ابزار نفرین شده را می‌دهد. او قبلاً یک ابزار نفرین شده را در فصل قبل دریافت کرده بود و همانطور که طرفداران می‌دانند که او یک نیزه سه‌سر هم دارد. این نیزه سه‌سر در حال حاضر در دسترس او نیست، با این حال احتمال دارد در آینده به آن دست یابد. صرف نظر از این، سوکونا اکنون انرژی نفرین شده عظیم خود را اکنون که ذخایر او کاملاً دوباره پر شده است به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، بزرگترین چیزی که طرفداران باید در حال حاضر به آن توجه داشته باشند، افشاگری او در تکنیک نفرین شده است.

طرفداران دقیقاً نمی دانند تکنیک نفرین شده او چیست. خود سوکونا در گذشته از ذکر آن خودداری کرده است. اکنون که او به بهترین حالت خود بازگشته است، طرفداران به خوبی می توانند او را ببینند که تکنیک خود را آشکار می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه می تواند علاوه بر استفاده از Dismantle و Cleave قدرت های دیگر را کپی کند. نباید برای طرفداران تعجب آور باشد اگر حتی بتواند نسخه ای از تکنیک نفرین شده را که کاشیمو از آن استفاده می کند، بسازد. مهمتر از همه، سوکونا اکنون می تواند واقعاً از قدرت های Dismantle و Cleave استفاده کند و از شر کاشیمو خلاص شود. به هر حال، او در حال حاضر بسیار تواناست و هیچ جادوگری زنده نیست که نتواند او را به زیر بکشد. حتی اگر افرادی مانند یوتا، ماکی و یوجی قدرت ها را با هم ترکیب کنند، باز هم برای از بین بردن او کافی نیست. طرفداران این سوال را داشتند که چگونه این هیولا در نبرد از بین خواهد رفت و این با ظاهر واقعی سوکونا سخت‌تر هم شد.

 مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments