برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

خلاصه‌ی داستان The Suicide Squad اعضای اصلی گروه را فاش می‌کند

این اثر اواسط سال جاری میلادی منتشر می‌شود

خلاصه‌ی داستان The Suicide Squad اعضای اصلی گروه را فاش می‌کند ۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
خلاصه‌ی داستان The Suicide Squad

استودیوی برادران وارنر که وظیفه‌ی نشر را بر عهده دارد، دقایقی قبل خلاصه‌ی داستان The Suicide Squad را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

اولین اقتباس سینمایی جوخه‌ی انتحار تحت عنوان Suicide Squad در سال ۲۰۱۶ میلادی به سینماها آمد. اگرچه بازخوردهای منتقدان منفی بودند اما محصول مشترک وارنر و دی‌سی فیلمز موفق شد فروشی ۷۴۶ میلیون دلاری را به ثبت برساند تا ساخت قسمت دوم تضمین شود. البته این بار خبری از دیوید آیر (David Ayer) نیست و جیمز گان (James Gunn) وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده گرفته است؛ فردی که سابقه‌ی کار روی فیلم‌های محافظان کهکشان در پرونده‌ی شغلی‌اش دیده می‌شود. The Suicide Squad از یک سری جهات، دنباله و از یک سری جهات، ریبوت خواهد بود. در نتیجه، نه تنها با تعدادی از شخصیت‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنیم، بلکه با چهره‌های تازه‌ای آشنا خواهیم شد.

طی ماه‌های اخیر شاهد انتشار اولین اطلاعات از داستان The Suicide Squad بودیم. اینطور که به نظر می‌رسد، اعضای جوخه‌ی انتحار وظیفه‌ می یابند به یک جزیره واقع در آمریکای جنوبی رفته و یک تاسیسات قدیمی را نابود کنند؛ تاسیساتی که در دوران آلمان نازی ساخته شد و اکنون به عنوان زندان و آزمایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، لیست شخصیت‌های حاضر در داستان، بازیگرانی که نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند و همچنین لوگوی رسمی فیلم رونمایی شد. علاوه بر این، مشخص شد یک سریال با محوریت پیس‌میکر ساخته می‌شود که حکم اسپین‌آف را برای فیلم دارد. این اثر از سرویس استریم HBO Max پخش خواهد شد.

استودیوی برادران وارنر دقایقی قبل خلاصه‌ی داستان The Suicide Squad را به صورت رسمی منتشر کرد. با توجه به اطلاعات جدید، جوخه‌ی انتحار از بلاداسپرت، پیس‌میکر، کاپیتان بومرنگ، رتکچر 2، کینگ شارک، بلک‌گارد، جاولین و هارلی کوئین تشکیل شده است. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی داستان را مطالعه کنید:

به جهنم، نام دیگر بل ریو خوش آمدید؛ زندانی که بالاترین میزان مرگ و میر در ایالات متحده‌ی آمریکا را به خود اختصاص داده است. بدترین ابرشرورها در این زندان قرار گرفته و برای فرار دست به هر کاری می‌زنند: حتی پیوستن به گروه مخفی تسک فورس. ماموریت حیاتی امروز چیست؟ با حضور بلاداسپرت، پیس‌میکر، کاپیتان بومرنگ، رت‌کچر 2، کینگ شارک، بلک‌گارد، جاولین و هارلی کوئین دیوانه‌ی محبوب یک تیم ایجاد کن. سپس تجهیزات و سلاح‌های مورد نیاز را در اختیارشان قرار بده و نهایتا آن‌ها را در جزیره‌ی دور افتاده‌ی ورتو مارلتیز که تحت کنترل دشمن قرار دارد پیاده کن.

اعضای گروه باید از جنگلی عبور کنند که در هر گوشه و کنار آن نیروها و چریک‌های دشمن پنهان شده‌اند. جوخه‌ی انتحار در جریان ماموریت تازه‌ی خود باید هدف را یافته و سپس نابود کند. کلنل ریک فلگ هم آن‌ها را همراهی می‌کند تا مطابق نقشه عمل کنند. تجهیزات دولت هم داخل گوش‌هایشان قرار گرفته تا آماندا والر بتواند تک تک حرکاتشان را دنبال کند. مانند همیشه، اگر کوچک‌ترین خطایی از آن‌ها سر بزند، کشته می‌شوند، به دست نیروهای دشمن، هم‌تیمی‌ها یا والر!

دست‌اندرکاران The Suicide Squad طی مصاحبه‌های خود گفته بودند این فیلم به آثار جنگی دهه‌ی ۷۰ میلادی شباهت دارد؛ موضوعی که به خوبی در خلاصه‌ی داستان دیده می‌شود. علاوه بر این، جیمز گان قبلا فاش کرده بود در هنگام نوشتن فیلمنامه از آزادی عمل کامل برخوردار بوده و احتمال مرگ هر یک از شخصیت‌ها در جریان داستان وجود دارد. با این حال، بعید به نظر می‌رسد وارنر قید شخصیتی مانند هارلی کوئین را بزند.

در انتها، لازم به ذکر است دومین اقتباس سینمایی جوخه‌ی انتحار از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments