1%
  • 0/10

محتوای زیادی برای بازی Suicide Squad در راه است

همه چیز با عرضه بازی به پایان نمی‌رسد

محتوای زیادی برای بازی Suicide Squad در راه است ۱ ۲۶ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
محتوای Suicide Squad

بر اساس گزارش اخیر یکی از افشاگرها، به نظر می‌رسد که محتوای جدید زیادی بعد از عرضه بازی Suicide Squad Kill the Justice League منتشر خواهد شد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، راک استدی در حال حاضر روی ساخت بازی جدید خوجه انتحار فعالیت می‌کند؛ اثری که قرار است ادامه اتفاقات بتمن آرکهام را روایت کند. طبق اعلام تیم سازنده، سویساید اسکواد بزرگ‌ترین بازی داستان محور راک استدی است که گویا با وجود اتمام آن، همچنان محتواهای جدیدی در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.

به بیان دقیق‌تر، راک استدی هنوز از برنامه‌های خود برای پشتیبانی از بازی سویساید اسکواد را به اشتراک نگذاشته، اما طبق ادعای یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به نام میلر راس، به نظر می‌رسد که راک استدی به طور مرتب محتواهای داستانی و آیتم‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد.

در واقع، شایعه شده که محتوای پس از عرضه بازی یک رویکردی فصلی دارد که هر فصل از دو اپیزود تشکیل شده و هر کدام شامل یک روایت داستانی تازه و تجهیزات جدید می‌شود. آن‌طور که شایعه شده، اپیروز اول مربوط به داستان اصلی بازی بوده و اپیزود دوم نیز به Finite Crisis معروف است.

همچنین، ظاهرا در فصل اول شاهد حضور جوکر در نقش یک شخصیت قابل بازی در سویساید اسکواد خواهیم بود. فصل دوم احتمالا کاراکتر Mister Freeze را به بازی اضافه می‌کند. در کنار این‌ها، بازی در فصل سوم که احتمالا در دوران جشن هالووین از راه خواهد رسید، میزبان شخصیت Lawless، دختر ددشات خواهد بود و در فصل چهارم نیز ممکن است شخصیت Deathstroke به بازی راه یابد.

طبق ادعای این منبع آگاه، گویا محتوای سال دوم بازی هنوز بر اساس فصل‌ها طبقه بندی نشده، اما به ظاهر شامل دو قسمت به ترتیب به نام‌های Focus و Finality می‌شود. دقت داشته باشید که هیچ کدام یک از این گفته‌ها توسط منابع رسمی تایید نشده و همچنان باید منتظر انتشار جزئیات رسمی از سوی راک استدی ماند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Suicide Squad Kill the Justice League در تاریخ ۲ فوریه سال جاری میلادی (۱۳ بهمن‌ ماه پیش‌رو) توسط شرکت وارنر برادرز برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. در صورت پیش خرید نسخه دیجیتال دیلاکس، سه روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید بازی را تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments