تماشا کنید: نمایش داستان و گیم پلی بازی Suicide Squad در ویدیوی جدید

تماشای ویدیو نزدیک به ۲۰ دقیقه زمان می‌برد

همان‌طور که وعده داده شده بود، استودیوی راکستدی در قالب یک ویدیو به داستان و گیم پلی بازی Suicide Squad پرداخته است.

استودیوی راکستدی و بخش بازی‌های ویدیویی وارنر اواسط سال جاری میلادی اعلام کردند انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League یکبار دیگر به تعویق افتاده است. پس از این، در سکوت فرو رفته و هیچ صحبت دیگری را از محصول مشترکشان به میان نیاوردند. چنین شرایطی ادامه داشت تا اینکه بواسطه یک کلیپ کوتاه اعلام کردند طی روزهای آتی در قالب یک ویدیو به جنبه‌هایی از بازی پرداخته و اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهند گذاشت.

مطابق قولی که داده بود، راکستدی قسمت اول سری ویدیوهای Suicide Squad Insider را منتشر کرده و در آن داستان و گیم پلی بازی Suicide Squad را مورد کندوکاش قرار داده است. این ویدیو نزدیک به ۲۰ دقیقه زمان داشته و در کنار نمایش سیستم مبارزات، صحبت‌های دست اندرکاران را شامل می‌شود. با توجه به توضیحات، نقشه بازی از لحاظ اندازه دو برابر Batman: Arkham Knight بوده و بیشترین کات سین را بین تمامی محصولاتی دارد که تاکنون ساخته‌اند.

طبق سری قسمت اول Suicide Squad Insider، بازی‌های Batman: Arkham لحن تاریکی داشت که متناسب با جوخه انتحار نبود. به همین دلیل، سازندگان تصمیم گرفتند برای محصول جدیدشان به سراغ لحنی بروند که بتوانند المان‌های طنز را در بازی بگنجانند. همچنین ویدیو نشان می‌دهد اعضای گروه پس از فرستاده شدن به متروپلیس به موزه Hall of Justice رفته و هر کدام وسیله‌ای را برمی‌دارند تا با استفاده از آن بتوانند سریعتر در شهر جابجا شوند؛ برای مثال، هارلی کویین گرپل مشهور بتمن را برمی‌دارد.

با خروج اعضای جوخه انتخار از موزه Hall of Justice، نحوه جابجایی‌شان در محیط و سبک مبارزات هر کدام به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین برخلاف چیزی که در گذشته اعلام شده بود، امکان سوییچ بین کاراکترها وجود دارد اما این قابلیت با آغاز یک ماموریت از دسترس خارج می‌شود. به بیان دیگر، کاربر قبل از شروع یک ماموریت باید انتخاب کند آن را با استفاده از کدام کاراکتر به انتها برساند. همچنین بازی شامل سیستم روز و شب پویا می‌شود. در ضمن، باس فایت‌ها بتمن (Batman)، سوپرمن، گرین لنترن و فلش هستند.

در انتها، بازی جوخه انتحار فعلاً برای انتشار در تاریخ ۱۳ بهمن (مصادف با ۲ فوریه) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا