1%
  • 0/10

فایل صدای شخصیت جوکر بازی Suicide Squad فاش شد

به همراه انتشار پیش‌زمینه داستانی این شخصیت

فایل صدای شخصیت جوکر بازی Suicide Squad فاش شد ۱ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار (گیم) کپی لینک
جوکر بازی Suicide Squad

به تازگی فایل‌های صوتی فاش شده، صدای شخصیت جوکر بازی Suicide Squad را به اشتراک گذاشته و اطلاعات مهمی در رابطه با پیش‌زمینه داستانی آن ارائه می‌کند.

به عنوان یک بازی آنلاین سرویس‌محور، تیم سازنده یعنی استودیو راک‌استدی برنامه دارد تا عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League را با انتشار به‌روزرسانی‌ها و محتویات فصلی جدید گسترش دهد. همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود فصل یکم بازی قرار است در ماه مارس از راه برسد و طی آن قرار است ورژن جدید دنیای موازی شخصیت جوکر به صورت قابل بازی به این اثر اضافه شود. هم‌چنین محتوای جدید از جمله لباس‌ها، فعالیت‌های جدید، سلاح و ابزار و هم‌چنین ماموریت‌های تازه بخش دیگری از فصل یکم خواهند بود. در حالی که تغییرات صورت گرفته در چهره و صدای شخصیت جوکر بسیاری را شگفت‌زده کرده، فایل‌های صوتی جدیدی فاش شده که پیش‌زمینه بهتری را در رابطه با سرگذشت داستانی این شخصیت به اشتراک می‌گذارد.

این موضوع در ساب‌ردیت عنوان مذکور منتشر شد و طی آن کاربری به نام M00r3C مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی مربوط به سیزن یکم بازی پست کرد. بدین ترتیب مخاطبین توانستند به میزان بیشتری صدای این ورژن جدید از شخصیت جوکر را بشنوند که در مقایسه با ورژن قبلی از مجموعه Batman: Arkham که توسط مارک همیل افسانه‌ای ((Mark Hamill صداگذاری می‌شد بسیار متفاوت بوده و در عین حال این فایل صوتی محتوی اطلاعات جدیدی پیرامون پیش‌زمینه داستانی این شخصیت در دنیای موازی بازی است. پیش از این نیز استودیو راک‌استدی تایید کرده بود ورژن جوکر بازی Suicide Squad برداشت کاملا جدیدی از این کاراکتر خواهد بود و پیچیدگی بیشتر و دیوانگی کمتری را در این شخصیت نظاره‌گر خواهیم بود.

با این حال فایل صوتی فاش شده به خوبی نشان می‌دهد این جوکر نیز به مانند قبلی‌ها دارای بخشی دیوانه و خارج از تعادل است. این کاراکتر نه تنها در این فایل تایید می‌کند که تمامی اعضای Suicide Squad قدیمی کشته شده‌اند بلکه می‌گوید خودش کسی است که آن‌ها را به قتل رسانده است. این شخصیت خاطرات آخرین لحظات را با تصویری از اسپری‌های خونی یادآوری می‌کند و معتقد است به دلیل اینکه به اعضای تیمش اهمیت می‌داده تصمیم به کشتن آن‌ها گرفته است و حاضر است باز هم این کار را تکرار کند.

در همین راستا واکنش طرفداران به این نسخه از جوکر بسیار مثبت بوده و برخی آن را یادآور شخصیتی چون Handsome Jack از بازی Borderlands 2 و یا John Doe از بازی Telltale’s Batman می‌دانند. شخصیت‌هایی که طنز نهفته در گفتارشان گاهی‌اوقات مانع می‌شد تا مخاطب بداند این شخصیت‌ها تا چه اندازه می‌توانند دیوانه و خارج از کنترل باشند.

در کنار شخصیت جوکر، تیم توسعه‌دهنده قصد دارد شخصیت‌های دیگری از دنیای موازی را به صورت بسته‌های الحاقی به بازی اضافه کند. شایعات حاکی از آن هستند فصل دوم شامل نسخه دنیای موازی و هم‌چنین مونث شخصیت Mr. Freeze با نام Victoria Fries خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments