1%
  • 0/10

استودیوی وارنر جلساتی را با محوریت عرضه‌ی آیر کات Suicide Squad برگزار کرده است

HBO Max، پلتفرمی برای دیده نشده‌ها

استودیوی وارنر جلساتی را با محوریت عرضه‌ی آیر کات Suicide Squad برگزار کرده است ۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
عرضه‌ی آیر کات Suicide Squad

با توجه به گزارشی که در فضای مجازی منتشر شده، مدیران استودیوی برادران وارنر جلساتی را با محوریت عرضه‌ی آیر کات Suicide Squad برگزار کرده‌اند.

اوایل خرداد ماه خبری در فضای مجازی منتشر شد که نه تنها دنیای کمیک بوک‌ها، بلکه دنیای سینما را هم غافل‌گیر کرد. در شرایطی که چنین اتفاقی بسیار دور از انتظار به نظر می‌رسید، استودیوی برادران وارنر از همکاری خود با سرویس HBO Max برای انتشار اسنایدر کات Justice League خبر داد. این خبر از آنجایی غافل‌گیر کننده بود که طی سال‌های اخیر هیچ وقت نسخه‌ی مد نظر کارگردان در صورت داشتن تفاوت‌های فاحش با نسخه‌ی سینمایی در دسترس مخاطبان قرار نگرفته بود. چند باری شاهد این بودیم که نسخه‌ی نمایش خانگی مدت زمان بیشتری داشته و صحنه‌های جدیدی را شامل می‌شد اما انتشار نسخه‌ی کارگردان اتفاقی کم سابقه محسوب می‌شود.

معرفی پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League باعث شد تعدادی از کاربران کمپین ReleaseTheAyerCut را راه اندازی کرده و خواستار عرضه‌ی آیر کات Suicide Squad شوند. مدت چندانی از آغاز چنین کمپینی نمی‌گذشت که دیوید آیر (David Ayer) با نوشتن یک توییت گفت احتمال رخ دادن چنین اتفاقی پایین بوده و نسخه‌ی مد نظر او احتمالا برای همیشه در حد یک شایعه باقی می‌ماند. با این حال، به نظر می‌رسد طی چند روز گذشته اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ داده است. طبق ادعای DCEU Mythic، مدیران استودیوی برادران وارنر از چندی پیش روند برگزاری جلسه با محوریت نسخه‌ی کارگردان Suicide Squad و انتشار آن در سرویس HBO Max را آغاز کرده‌اند. در آن گزارش تاکید شده بود تکمیل نسخه‌ی مد نظر آیر چندان هزینه‌بر و زمان‌بر نیست.

در ادامه‌ی گزارش DCEU Mythic آمده است آیر کات Suicide Squad تقریبا آماده شده بود و حتی به فاز اکران آزمایشی هم رسید. در این فاز، نسخه‌ی نهایی برای تعداد محدودی از مخاطبان به نمایش درمی‌آید تا بازخوردهای خود را در اختیار سازندگان قرار ‌دهند. آن‌ها هم براساس بازخوردهای دریافتی تغییرات جزئی‌ای را در راستای بهبود کیفیت فیلم اعمال می‌کنند. ظاهرا آخرین ساخته‌ی دیوید آیر بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده بود اما تصمیم‌گیرندگان نهایی در استودیوی برادران وارنر ترجیح دادند تعدادی از صحنه‌ها را دوباره فیلمبرداری و تعدادی دیگر را هم به طور کامل حذف کنند. از صحنه‌های اضافه شده می‌توان به مرگ شخصیت دیابلو در بخش‌های پایانی اشاره کرد. همچنین در جریان داستان رابطه‌ای میان هارلی کوئین و ددشات شکل می‌گرفت که به‌طور کامل حذف شد.

دیوید آیر طی روزهای گذشته فعالیت خود را در فضای مجازی بیشتر کرده و جزئیات بیشتری را از نسخه‌ی اولیه‌ی Suicide Squad به اشتراک گذاشته است. او گفت جدیدترین ساخته‌اش از لحاظ فضاسازی و تن با فیلم Joker ساخته‌ی تاد فیلیپس (Todd Phillips) شباهت داشت. آیر همچنین گفت تصور کنید استودیوی برادران وارنر فیلم جوکر را بیش از حد تاریک می‌دانست و تغییرات بسیاری را در آن به‌وجود می‌آورد. چه اتفاقی برای این فیلم رخ می‌داد؟ این اتفاق برای اقتباس سینمایی جوخه‌ی انتحار رخ داده است.

فیلم Suicide Squad در زمان اکران به فروش قابل‌قبولی دست یافت اما بازخوردهایش منفی بودند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments