فیلم Suicide Squad رکورد زد!

احیای DC؟

Suicide Squad

فیلم The Suicide Squad توانست در روز عرضه در سرویس استریمینگ HBO Max به مقام دومین فیلم پربیننده در روز اول عرضه دست یابد.

با این‌که این فیلم در این آخر هفته پایین‌تر از انتظار ظاهر شد، اما توانست تبدیل به بهترین افتتاحیه‌ی یک فیلم درجه R در دوره‌ی پاندمی ویروس COVID-19 شود و فعلا توانسته ۲۶.۵ میلیون دلار فروش داشته باشد. اما از این نکته نباید غافل شد که این نسخه از Suicide Squad نسبت به فروش افتتاحیه‌ی فیلم‌های Birds Of Prey و Suicide Squad 2016 عملکرد ضعیف‌تری نشان داده است. همچنین روند افتتاحیه‌ی Suicide Squad با همه‌گیری Variant دلتای کرونا همزمان شد.

Andy Forssell یکی از مقامات اجرایی HBO Max گفته که:

همزمان که کشور مشغول دست و پنجه نرم کردن با پاندمی کروناست، ما مفتخریم که به طرفداران این امکان را می‌دهیم تا فیلم‌های محبوب خود را در خانه‌ی خود تماشا کنند. بسیاری‌ها انتخاب کردند که Suicide Squad را از طریق HBO Max ببینند و همین موضوع باعث شد تا این فیلم تبدیل به دومین فیلم پربیننده در افتتاحیه شود.

با این که HBO Max آمار دقیقی ارائه نداده است، اما گزارش‌ها حاکی از این است که فیلم Mortal Kombat در حال حاضر مقام پربیننده‌ترین فیلم در افتتاحیه را در HBO Max تصاحب کرده و حتی تریلر‌های Suicide Squad و Mortal Kombat هم آمار فوق‌العاده‌ای از لحاظ بازدید داشته‌اند. البته از این نگذریم که فیلم Wonder Woman 1984 در ماه دسامبر تبدیل به پربیننده‌ترین فیلم HBO Max شد اما پس از آن، فیلم‌های Godzilla vs Kong و Mortal Kombat توانستند این مقام را مال خود کنند.

فیلم Suicide Squad جیمز گان را هم می‌توان ریبوت و هم یک دنباله برای Task Force X در DC Extended Universe دانست. مارگو رابی در نقش هارلی کویین، وایولا دیویس در نقش آماندا والر و جوئل کینامن در نقش ریک فلگ هنرنمایی می کنند. همچنین ادریس البا در نقش بلاداسپورت، جان سینا در نقش پیس‌میکر، دنیلا ملکونیر در نقش رت‌کچر ۲ و پیتر کپالدی در نقش تینکر در Suicide Squad حضور دارند.

جیمز گان قطعا برنامه‌های بیشتری برای DC Extended Universe دارد. او همچنین به زودی سریال پیس‌میکر با حضور جان سینا را برای HBO Max می‌سازد. کرکتر پیس‌میکر ممکن است در پروژه‌های آینده‌ی Villain Verse دی‌سی، باز هم حضور داشته باشد.

با این‌که Suicide Squad در واقع ضعیف‌ترین فیلم دی‌سی با حضور هارلی کویین به شمار می‌آید، اما منتقدین به شدت از این فیلم راضی هستند و در Rotten Tomatoes امتیاز ۹۰ را تصاحب کرده است.

نظر شما در مورد این فیلم جیمز گان چیست؟ آیا این فیلم را تماشا کرده‌اید؟ کدام کارکتر در این فیلم بیشتر به دل شما نشست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا