شخصیت های جدید Street Fighter 6 معرفی شدند

کیمبرلی نینجا و جوری موتورسوار

در جدیدترین تریلر منتشر شده توسط کپکام (Capcom)، می‌توان شخصیت های جدید Street Fighter 6 را مشاهده کرد که هرکدام قابلیت‌های خاصی را دارند.

در میان باز‌ی‌های سبک مبارزه‌ای، شاید به بیشترین حد نام عناوین Mortal Kombat و همچنین Tekken را بشنوید. اما در حقیقت یکی از قدیمی‌ترین‌های این سبک، سری Street Fighter است که از سال ۱۹۸۷ انتشار اولین نسخه آن انجام شده بود و هنوز هم نسخه‌های تازه‌ای از آن در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

سبک این سری بازی، در همان زمان عرضه به طرز شگفت‌انگیزی جذاب بود و در حالی که عنوانی مثل مورتال کامبت روی ریختن خون دشمن و جدا کردن اسکلت بدن اون تمرکز دارد، جهان رنگی استریت فایتر بیشتر برای افرادی است که زدن چنین ضربه و کمبو پشت سر هم را می‌خواهند که در آن، شخصیت اصلی بازی از هوا به زمین آمده و ضرباتی که هرگز در واقعیت نمی‌توان زد را به دشمن وارد کند!

در حقیقت روال بازی‌های سری Street Fighter خیلی با سایر عناوین سبک مبارزه‌ای فرق می‌کند و حتی Tekken هم چندان شباهت کاملی را با آن ندارد. با این حال، جالب است که پس از گذشت این مدت طولانی، هنوز هم سازندگان در حال تولید یک بازی جدید در سری استریت فایتر هستند و مدتی پیش، دو شخصیت تازه در آن معرفی شدند.

تریلر معرفی شخصیت های جدید بازی Street Fighter 6

در این تریلر، می‌توان دید که شخصیت های جدید بازی Street Fighter 6 با نام‌های جوری (Juri) و کیمبرلی (Kimberly) معرفی می‌شوند و بخش کوتاهی از گیم پلی آن‌ها به نمایش در می‌آید.

کیمبرلی نام اولین کاراکتری است که در این ویدیو ۲ دقیقه‌ای نمایش خود را شروع می‌کند و می‌بینیم که ظاهرا گوش دادن به موزیک و کتک زدن دشمن، از تفریحات درجه ۱ او محسوب می‌شوند. سپس نوبت به جوری می‌رسد که با یک موتور در میدان حاضر می‌شود و می‌بینیم که بدون کفش چطور حساب دشمن خود را می‌رسد!

بازی Street Fighter 6 در سال گذشته و طی یکی از برنامه‌های State of Play مخصوص پلی استیشن، معرفی شده بود. در آن زمان ما دیدیم که شخصیت‌هایی از عناوین گذشته این سری، مانند ریو (Ryu)، چان لی (Chun-Li) و لوک (Luke) برای یک هنرنمایی تازه بازمی‌گردند، اما باز هم نتوانستیم خوب بفهمیم که داستان در این بازی جدید از چه قرار است و اینبار چه چیزی کارکترهای آن را به جان همدیگر می‌اندازد.

طبق اعلام سازندگان، بازی Street Fighter 6 برای عرضه در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا