برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: شاهد مرگ یک شخصیت اصلی در سیزن پنجم Stranger Things خواهیم بود

خطر جدی در کمین الِوِن و دوستان

شایعه: شاهد مرگ یک شخصیت اصلی در سیزن پنجم Stranger Things خواهیم بود ۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
سیزن پنجم Stranger Things

براساس لیستی که از اسامی اپیزودهای سیزن پنجم Stranger Things فاش شده، ظاهرا یکی از شخصیت‌های اصلی آن در خطری جدی قرار دارد.

پایان‌بندی فصل چهارم سریال اتفاقات عجیب از خطرناک‌تر شدن هر چه بیشتر اوضاع برای شخصیت الِوِن و دوستانش حکایت داشت. از زمانی که اعلام شد این سریال محبوب شبکه نت‌فلیکس با فصل پنجم به انتهای راه خود می‌رسد، گمانه‌زنی‌های فراوانی صورت گرفت که کدام شخصیت از داستان این مجموعه زنده بیرون خواهد آمد و کدام یک موفق به انجام این کار نخواهد شد. اکنون لیستی که از عناوین اپیزودهای این مجموعه فاش شده، نشان می‌دهد اوضاع برای یکی از شخصیت‌های اصلی که از ابتدای سریال در آن حاضر بوده، چندان خوب پیش نخواهد رفت.

براساس اطلاعاتی که نشریه Looper اخیرا منتشر کرده، اسامی شیش قسمت از هشت قسمت سیزن پنجم Stranger Things فاش شده است. براساس این اطلاعات مایک ویلر یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های سریال در اپیزودهای مربوط به فصل بعدی در خطر جدی قرار دارد. بنا بر جزئیاتی که این گزارش ارائه کرده، قسمت دوم از فصل پنجم و پایانی سریال مورد بحث، “The Vanishing of [SPOILER] Wheeler” و یا “ناپدید شدن [اسپویلر] ویلر” نام دارد. اگرچه ممکن است هدف بعدی شخصیت شرور سریال یعنی وکنا (Vecna)، نانسی ویلر باشد، شایعات فراوانی به این موضوع اشاره داشتند که مایک، قربانی بعد وکنا خواهد بود.

دلایل متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد مایک در سیزن پنجم Stranger Things در خطر قرار دارد. او به همراه سایر دوستان خود، نقشه‌های وکنا به منظور تصرف و تخریب شهر هاوکینز را بر هم زد. هم‌چنین در آخرین اپیزودها از فصل چهارم، طرفداران شاهد این موضوع بودند که نانسی توسط وکنا به دام می‌افتد. در این لحظه وکنا به درون ذهن نانسی نفوذ کرده و به او نشان می‌دهد که چه کارهایی از او بر می‌آید. یکی از لحظاتی که بسیار جلب توجه می‌کرد بدین شرح بود که نانسی مشاهده می‌کرد وکنا چگونه تمامی شهر آن‌ها را به طور کامل تخریب نموده و تمامی اعضای خانواده او در این خرابی‌ها، جان خود را از دست داده‌اند.

در حالی که ممکن است وکنا تنها قصد داشته تا با نشان دادن چنین تصاویری به نانسی، به شکنجه روحی و آزار او بپردازد، به وقوع پیوستن این سناریو و مردن تعدادی از اعضای خانواده او در حالی که از شهر هاوکینز دفاع می‌کردند چندان دور از انتظار به نظر نمی‌رسد. پس از پایان‌بندی فصل چهارم سریال، بسیاری از مخاطبین از رفتارهای مایک خرده گرفتند که رفتاری گستاخانه از خود نشان داده و به احساسات اطرافیان خود اهمیتی نمی‌داده است. وکنا ممکن است از همین موضوع برای شکنجه مایک و در نهایت از بین بردن او استفاده کند.

از سوی دیگر اعمال آزار مستقیم به شخصیت الِوِن، یکی دیگر از دلایلی محسوب می‌شود که وکنا بخواهد از طریق حمله به مایک به آن برسد. با توجه به دشمنی که الِوِن و وکنا با یکدیگر دارند، وکنا از هیچ کاری برای آسیب رساندن به الِوِن دریغ نخواهد کرد. در حال حاضر تمامی این موارد شایعه و حدس و گمان به شمار می‌رود. فصل پنجم سریال مورد نظر برای انتشار در سال 2025 برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments