#مهسا_امینی

تریلر بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد + زیرنویس فارسی

منتظر دو قسمت طولانی و پرهیجان باشید

بعد از مدتی انتظار، بالاخره اولین تریلر بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد. این سریال پرطرفدار علمی تخیلی ترسناک ماه آینده‌ی میلادی بازخواهد گشت.

بعد از چند سال انتظار، بالاخره فصل چهارم سریال محبوب Stranger Things پخش شد، اما هنوز دو قسمت از این فصل باقی‌مانده که طرفداران بی‌صبرانه منتظر تماشای آن هستند.

حالا شرکت نتفلیکس (Netflix) اولین تریلر بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things را منتشر کرده است که شما می‌توانید در زیر آن را تماشا کنید.

تریلر بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things

بخش اول فصل چهارم سریال Stranger Things با یک پایان نفس‌گیر همراه بود، در این بخش فاش شد که Vecna در‌واقع هنری کریل (Henry Creel) با بازی جیمی کمپبل باور (Jamie Campbell Bower) است، یکی از پسرهای اهل هاوکینز از دهه‌ی ۵۰ میلادی. او اولین نمونه‌ی آزمایشی همان آزمایش دولتی‌ای است که روی شخصیت الون

(Eleven) با بازی میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) انجام گرفت.

همچنین نانسی ویلر (Nancy Wheeler) با بازی ناتالیا دایر (Natalia Dyer) هنوز در قسمت Upside Down حضور داشت، اما طبق عکس‌های که نتفلیکس مدتی پیش منتشر کرد، می‌دانیم که او هنوز زنده است و به هاوکینز بازمی‌گردد.

در تریلر بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things الون به شدت در تلاش است تا به پیش دوستانش در هاوکینز بازگردد، اما برنر (Brenner) اصرار دارد که او در این مرحله از آموزش خود برای بازگشت به سطح قدرت سابق خود آماده نیست. او همچنین به الون می‌گوید که دوستانت برای این مبارزه آماده نیستند و علاوه بر آن به طرز شومی اضافه می‌کند، هاوکینز سقوط خواهد کرد.

نگرانی‌ها در اطراف افزایش می‌یابد، زیرا ویل (Will) با بازی نوا اشنپ (Noah Schnapp) به مایک می‌گوید که Vecna تا زمانی که همه را نگیرد، متوقف نخواهد شد. همچنین رابین (Robin) بازی مایا هاوک (Maya Hawke) نیز به استیو (Steve) با بازی جو کیری (Joe Keery) می‌گوید که احساس وحشتناکی دارد، چون این ممکن است این برای آن‌ها کار نکند. علاوه بر آن Vecna به الون هشدار می‌دهد که دوستانش گم شده‌اند.

نماهای پایانی تریلر بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things نیز الون را در مقابل یک انفجار بزرگ در صحرا و سپس داخل خانه‌ی کریل نشان می‌دهد که غرق در یک نور قرمز رنگ شده است و از قدرت‌های خود پیش از یک مبارزه‌ی حماسی قبل از فصل نهایی استفاده می‌کند. این فعل و انفعالات به وضوح به طرح داستانی مرموز فصل پنجم این سریال اشاره می‌کنند.

در حالی که تنها دو قسمت تا پایان فصل چهارم باقی‌مانده است، اما این دو قسمت زمانی معادل چهار ساعت خواهند داشت که مطمئناً برای جلب رضایت طرفدارانی که در جستجو پاسخ هستند، کافی خواهد بود. همچنین این دو قسمت قرار است به چهار خط داستانی متفاوتی بپردازد که احتمالاً در پایان به یکدیگر خواهند پیوست و تبدیل به یک خط داستانی واحد خواهند شد. دو قسمت پایانی فصل چهارم این سریال در تاریخ ۱ جولای (۱۰ تیر) پخش خواهد شد.

سریال Stranger Things که توسط مت و راس دافر ساخته شده، اولین بار در سال ۲۰۱۶ به نمایش درآمد و بلافاصله طرفداران زیادی پیدا کرد. هفت قسمت اول فصل چهارم Stranger Things رکورد بزرگترین نمایش آخر هفته‌ی نتفلیکس را شکست و همچنین در نیات سریال‌های انگلیسی زبان این شبکه رتبه‌ی اول را دارد و تا تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) بیش از ۷۸۱ میلیون ساعت تماشا شده است. این سریال همچنین تا به حال نامزد دریافت ۳۱ جایزه‌ی امی شده که تاکنون موفق به دریافت ۶ تا از این جایزه‌ها شده است.

فصل چهارم سریال Stranger Things توسط برادران دافر، شان لوی و کرتیس گوین ساخته شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا