به‌روزرسانی Steel Dawn بازی Fallout 76 با انتشار یک تیزر معرفی شد

فرقه‌ی The Brotherhood of Steel بازمی‌گردد

استودیوی بتزدا با انتشار یک تیزر حدودا ۴۰ ثانیه‌ای در وب سایت یوتیوب، به‌روزرسانی Steel Dawn بازی Fallout 76 را برای نخستین بار در معرض نمایش قرار داد.

دنیای فال‌آوت بسیار غنی بوده و نه تنها جهش‌یافتگان مختلفی را شامل می‌شود، بلکه فرقه‌های انسانی متفاوتی را در خود جای داده است. Brotherhood of Steel، یکی از فرقه‌های حاضر در این فرنچایز به شمار می‌رود. اولین اعضای آن گروه کوچکی از نظامیان آمریکایی بودند که توانستند خود را به پناهگاه رسانده و از انفجار بمب هسته‌ای جان سالم به در ببرند. تعداد آن‌ها به مرور زمان افزایش یافت. در همین حین، تمرکز ویژه‌ای روی تکنولوژی و تجهیزات جنگی مدرن از جمله زره‌ها قرار دادند. همین موضوع هم آن‌ها را به فرقه‌ای قدرتمند تبدیل کرده که پایگاه‌هایشان در مناطق مختلف آمریکای آخرالزمانی واقع شده است.

استودیوی بتزدا با انتشار یک تیزر در یوتیوب و همچنین به اشتراک گذاری یک پست در وب سایت رسمی خود، از به‌روزرسانی Steel Dawn بازی Fallout 76 رونمایی کرد. با توجه به اطلاعات رسمی، به‌روزرسانی مزبور Brotherhood of Steel را به جدیدترین نسخه‌ی فال‌آوت خواهد آورد. این فرقه همچنان تحت فرماندهی لیلا رحمانی بوده و بنا به دلایلی نامعلوم به آپالالیچیا آمده‌اند. اعضای آن اطلاعاتی درباره‌ی منطقه ندارند. در چنین شرایطی، کاربر می‌تواند به کمک آن‌ها رفته و ضمن به اشتراک گذاری اطلاعاتش درباره‌ی وضعیت کنونی منطقه، به آن‌ها در انجام دادن ماموریت‌هایشان کمک کند. او در همین حین جزئیات بیشتری درباره‌ی فرقه به دست آورده و به دلیل آمدنشان پی خواهد برد.

Steel Dawn، نخستین بخش از خط داستانی Brotherhood of Steel بوده و باقی بخش‌ها طی سال آینده‌ی میلادی در دسترس قرار می‌گیرند. این به‌روزرسانی محتواهای زیادی را در خود جای داده است که برای مثال می‌توان به لوکیشن‌ها، شخصیت‌های غیرقابل‌کنترل، زره‌ها، سلاح‌ها، پاداش‌ها و ماموریت‌های جدید اشاره کرد. این به‌روزررسانی برای انتشار در تاریخ نامشخصی از دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۱ آذر الی ۱۱ دی) برنامه‌ریزی شده اما اگر تمایلی به انتظار کشیدن ندارید، هم اکنون می‌توانید به سرورهای تست پیوسته و به‌روزرسانی را دریافت کنید. البته برای حضور در سرورهای تست حتما باید نسخه‌ی Battle.net بازی Fallout 76 را خریداری کرده باشید.

رونمایی از به‌روزرسانی Steel Dawn بازی Fallout 76 حاشیه‌هایی را به وجود آورده است. گروهی از طرفداران قدیمی معقتد هستند طبق نسخه‌های قدیمی، اولین فعالیت‌های رسمی Brotherhood of Steel در سال ۲۱۳۴ میلادی ثبت شده، در حالی که اتفاقات فال‌آوت 76 در سال ۲۱۰۲ جریان دارد. اعضای فرقه پیش از این تاریخ در یک پناهگاه زندگی می‌‎کرده و تمایلی برای حضور در مناطق مختلف نداشته‌اند. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت آمدن Brotherhood of Steel به آپالالیچیا و ایجاد پایگاه در این منطقه از لحاظ تاریخی درست نیست.

لازم به ذکر است Fallout 76 هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگرچه این بازی چندنفره است اما انتشارش روی کنسول‌های نسل نهمی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا