1%
  • 0/10

تعداد کاربرهای همزمان استیم به بیش از ۳۶ میلیون نفر رسید

رکوردشکنی دوباره

تعداد کاربرهای همزمان استیم به بیش از ۳۶ میلیون نفر رسید ۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کاربرهای استیم

بر اساس تازه‌ترین گزارش منتشر شده، تعداد کاربرهای همزمان شبکه استیم به بیش از ۳۶ میلیون نفر رسیده است.

استیم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های صنعت بازی‌ها با وجود رقبای دیگر، کماکان در بازار بازی‌های کامپیوتر پیشتاز است. این شبکه با چیزی در حدود دو دهه فعالیت، روزانه میزبان میلیون‌ها کاربر از اقصی نقاط جهان است که در همین راستا، هر از چند گاهی رکوردهای جدیدی در این فروشگاه شکسته می‌شود.

وب‌سایت استیم دیتابیس که همواره عملکرد فروشگاه استیم را مورد بررسی قرار می‌دهد، ساعاتی پیش در گزارش جدید خود ادعا کرد که تعداد کاربرهای همزمان این پلتفرم از مرز ۳۶ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۳۹۳ نفر عبور کرده که این رقم بالاترین آمار در تاریخ شبکه به حساب می‌آید.

منظور از تعداد کاربران همزمان شبکه استیم، تعداد افرادی است که صرفا وارد حساب کاربری خود شده‌اند و چه در بازی‌ها و چه در داخل فروشگاه آنلاین بودند. با این وجود، این پلتفرم در زمینه بازیکنان همزمان نیز رکورد جدیدی به ثبت رسانده است؛ به طوری که تعداد گیمرهای همزمان نیز به بیش از ۱۱ میلیون و ۵۷۶ هزار نفر رسیده است.

یکی از مهم‌ترین دلیل شکسته شدن دوباره این رکوردها، برگزاری جشنواره فروش بهاری است که در جریان این رویداد، تخفیف‌های بی‌نظیری برای تعداد زیادی از بازی‌های قدیمی و جدید در نظر گرفته شده است. گفتنی است که این تخفیف‌ها تا ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه روز پنج‌‎شنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۳ به وقت ایران (ساعت ۱۰ صبح روز ۲۱ مارس پیش‌رو به وقت آمریکا) ادامه خواهد داشت.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با رکورد جدید پلتفرم بزرگ استیم در خصوص تعداد کاربرهای همزمان چیست؟ به نظر شما، آیا در ماه‌های آینده شاهد رکوردشکنی دوباره این شبکه خواهیم بود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments