#مهسا_امینی

شانس خود را برای برنده شدن یکی از پنج هزار نسخه‌ی SteamWorld امتحان کنید!

تعطیلات و دست و دلبازی شرکت‌های مختلف

نسخه‌ی SteamWorld

شرکت ثاندرفول پابلیشینگ با انتشار یک بیانیه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، از اهدای پنج هزار نسخه‌ی SteamWorld به کاربران خبر داده است.

به مناسبت فرا رسیدن تعطیلات سال نوی میلادی، اپیک گیمز تصمیم گرفت یک جشنواره‌ی دو هفته‌ای راه انداخته و به کاربران فروشگاه خود به صورت روزانه بازی‌های رایگان هدیه دهد. این شرکت همچنین حراجی بزرگی را برگزار می‌کند که نتیجه‌ی آن کاهش ۲۰ الی ۷۰ درصدی قیمت بازی‌ها بوده است. سونی، مایکروسافت و ولو هم بیکار ننشسته و در اقدامی مشابه، قیمت محصولات موجود در فروشگاه‌های خود را کاهش داده‌اند تا کاربران با پرداخت هزینه‌ی کمتری بتوانند به تجربه‌ی بازی یا بازی‌های مورد نظر بپردازند. اینطور که به نظر می‌رسد، ثاندرفول پابلیشینگ هم نمی‌خواهد از قافله عقب بیافتد!

ثاندرفول پابلیشینگ با انتشار یک بیانیه در توییتر، از اهدای پنج هزار نسخه‌ی SteamWorld به کاربران به مناسبت فرا رسیدن تعطیلات سال نوی میلادی خبر داده است. پنج هزار برنده‌ی خوش‌شانس به واسطه‌ی قرعه‌کشی مشخص نمی‌شوند، بلکه پنج هزار نفر نخستی که به آدرس مورد نظر رفته و فرم مربوطه را پر کنند، یک نسخه از SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech ،SteamWorld Dig 2 ،SteamWorld Dig یا SteamWorld Heist دریافت می‌کنند. در نتیجه، اگر از علاقه‌مندان به سری استیم‌ورلد هستید، هر چه سریع‌تر به این لینک رفته و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید.

پس از بارگذاری کامل صفحه، از شما خواسته می‌شود تا آدرس ایمیل و نام خود را به صورت کامل بنویسید. پس از آن، نوبت به نسخه و پلتفرم مد نظر می‌رسد‌. در زمان انتخاب نسخه‌ی مورد نظر باید از میان چهار گزینه‌ی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech ،SteamWorld Dig 2 ، SteamWorld Dig و SteamWorld Heist یک مورد را انتخاب کنید. در زمان انتخاب پلتفرم هم دو گزینه‌ی استیم و نینتندو سورریچ پیش روی شما قرار داشته و خبری از دیگر پلتفرم‌ها مانند پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان نیست. در ضمن، طبق اعلام ثاندرفول پابلیشینگ ایمیل‌های حاوی کد بازی ماه آینده‌ی میلادی برای برندگان ارسال خواهد شد.

ناشر SteamWorld Quest به شرکت‌کنندگان اطمینان خاطر داده اطلاعاتشان پس از مشخص شدن برندگان حذف خواهند شد. بدین ترتیب، جای هیچ گونه نگرانی‌ای پیرامون لو رفتن اطلاعات یا دریافت ایمیل‌های تبلیغاتی نخواهد بود. در ضمن، ثاندرفول پابلیشینگ و استودیوی Image & Form قیمت نسخه‌های مختلف استیم‌ورلد در فروشگاه استیم را کاهش داده‌اند. در صورتی که برنده نشدید، می‌توانید بازی مد نظرتان را با قیمت کمتری تهیه و تجربه کنید.

استیم‌ورلد، ماجراجویی‌های نژادی از ربات‌ها در یک دنیای پساآخرالزمانی را روایت می‌کند؛ ربات‌هایی که با بخار کار می‌کنند. در ضمن، نسخه‌های مختلف این سری در سبک‌های متفاوتی از جمله نقش‌آفرینی یا پلتفرمر ساخته شده است. این موضوع را حتما در هنگام انتخاب یکی از نسخه‌ها در نظر بگیرید تا محصولی را دریافت کنید که مطابق با سلیقه‌تان باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا