#مهسا_امینی

تماشا کنید: مایکروسافت از تریلر گیم‌پلی عنوان انحصاری The Gunk رونمایی کرد

بهشتی گمشده در اعماق انگل‌ها

تماشا کنید: مایکروسافت از تریلر گیم‌پلی عنوان انحصاری The Gunk رونمایی کرد نیما خدارحمی ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

عناوین انحصاری ایکس باکس که مدت زمان زیادی از آن‌ها بی خبر بودیم بالاخره در مراسم gamescom 2021 رخ نمایی کردند و بازی The Gunk یکی از این عناوین است.

بیش از یک سال از معرفی اولیه بازی The Gunk گذشت و ما بالاخره اولین تریلر گیم‌پلی این عنوان انحصاری مایکروسافت را مشاهده کردیم. گیم‌پلی بازی از فضایی در سیاره‌ای بیگانه برای ما نقل می‌کند که با موجوداتی انگل گونه پوشیده است. هدف ما در بازی در حقیقت جمع آوری گیاهانی بوده که این سیاره متروکه و بیمار مرکز آن‌هاست. درهمین حین ما متوجه می‌شویم که سیاره در گذشته ساکنینی داشته که حال همگی آن را ترک کرده و Gunk همه سیاره را فرا گرفته است. Gunkها را شکست دهید، گیاهان مورد نیاز را جمع کنید و با یاری دوست و همراه خود این سیاره بیمار را نجات دهید چون بهشتی گمشده زیر لایه‌ای قطور از گانک‌ها پوشیده شده است.

استودیوهای توسعه دهنده این بازی یعنی Thunderful و Image & Form Games همچنین اشاره داشتند که بازی The Gunk در سپتامبر سال جاری میلادی، برابر با ۱۰ شهریور الی ۸ مهر به‌طور انحصاری برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید با خریداری سرویس ایکس باکس گیم پس این بازی را در اولین روز انتشار تجربه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا