تریلر بازی State of Decay 2: Homecoming در رویداد Gamescom منتشر شد

و باز هم Trumbull Valley

در رویداد Gamescom 2021 بالاخره تریلر بازی State of Decay 2: Homecoming منتشر شد که در آن از انواع و اقسام روش‌های خاص و عام برای کشتن زامبی‌های استفاده شد تا توجه کاربران به آن جلب شود. اما جالب است بدانید که این DLC بسیار بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید جزئیات بازی را تغییر خواهد داد!

سازندگان سری State of Decay یعنی استودیو Undead Labs در حال حاضر روی عنوان State of Decay 3 کار می‌کنند که با پیشرفت گرافیکی و همچنین داستانی تازه، قرار است تا طرفداران را به سطح تازه‌ای از هیجان برساند. با این وجود، پس از رسیدن تعداد کاربران عنوان State of Decay 2 به نظر می‌رسد که این استودیو تصمیم گرفته است تا یک بسته الحاقی جدید تحت عنوان Homecoming را برای آن عرضه کند، در حالی که با اضافه شدن این DLC، همه چیز در شهر Trumbull Valley تغییر خواهد کرد!

جزئیات تریلر بازی State of Decay 2: Homecoming

چنان که در تریلر دیده شده، ظاهرا شهر کمی آشتفه‌تر از آنچه که پیش‌تر بود می‌شود. همچنین ۶ پایگاه جدید برای ساختن همراه با هم‌تیمی‌های خود را می‌توانید زیر نظر داشته باشید که حال در نقاط مختلف نقشه قابل دسترسی هستند. جدای از آن نیز تمرکز اصلی این تریلر روی تکه پاره کردن زامبی‌ها بود و از همین جهت، به نظر می‌رسد که انواع سلاح جدید برای این حرکت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. تعداد این اسلحه هنوز مشخص نیست، اما حداقل می‌دانیم که یک چماق سنگی در این دسته قرار دارد که با کوبیدن آن به کله زامبی‌ها، می‌توانید به شدت از بازی لذت ببرید.

لازم به ذکر است که نقشه شهر Trumbull Valley در عنوان اصلی State of Decay تنها در حالت داستانی و به اصطلاح خطی برای تجربه توسط کاربران ارائه شده بود، اما حال این مپ به کلی تغییر کرده و به یک نقشه در سبک Open World تبدیل شده که در آن می‌توانید به ساختن پایگاه بپردازید. همچنین با تبدیل شدن به حالت جهان‌باز، حال می‌توانید به مناطقی از شهر بروید که در عنوان قبلی قابل دسترس نبوده و شامل آیتم‌ها و دشمنانی جدید می‌شود. به گفته واندر راسل (Wonder Russel) از استودیو Undead Labs این نقشه جدید در واقع داستانی که در بسته الحاقی Heartland شروع شده بود را دنبال می‌کند و شامل بسیاری نکات مهم پیش از دانستن روایتی که در State of Decay 3 گفته می‌شود خواهد بود. همچنین این بسته الحاقی چندین Achievement جدید را هم به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی State of Decay 2: Homecoming در تاریخ ۱۰ شهریور (۱ سپتامبر) در دسترس کاربران کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا