امکان ساخت سیاره کامل در بازی استارفیلد توسط سازندگان ماد

بهشتی برای مادسازها

امکان ساخت سیاره کامل در بازی استارفیلد توسط سازندگان ماد حمید توحیدلو ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
سازندگان ماد بازی استارفیلد

آن‌طور که به نظر می‌رسد، سازندگان ماد در بازی استارفیلد می‌توانند یک سیاره را به طور کامل طراحی کنند.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، شماری از بازی‌های شرکت بتزدا به مادهای مختلف خود معروف هستند که به لطف آن‌ها، طراحان ماد محتوای گوناگون با ایده‌های جالب به بازی اضافه می‌کنند. در همین راستا، به نظر می‌رسد استارفیلد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و چه بسا در زمینه مادسازی و ابزارها، پیشرفته از آثار قبلی خواهد بود.

اگر خاطرتان باشد، پیش‌تر تاد هاوارد، کارگردان بازی، اعلام کرده بود که استارفیلد، بهشتی برای طراحان ماد خواهد بود. حال، پیت هاینز، معاون ارشد ارتباطات و بازاریابی استودیوهای بتزدا، در جریان جلسه پرسش و پاسخ جزئیاتی بیشتری از آزادی عمل مادسازها در بازی به اشتراک گذاشت.

بر اساس اظهارات آقای پیت هاینز، سازندگان مادها در بازی استارفیلد می‌توانند یک سیاره را به طور کامل طراحی کنند. ظاهرا آزادی عمل مادسازها در این بازی بیشتر از عناوین قبلی بتزدا بوده و ابزارهای ماد انعطاف‌پذیری بیشتری خواهند داشت. هرچند، هنوز جزئیاتی از این ابزار‌ها و قابلیت‌های آن‌ها در دسترس نیست.

تاد هاوارد در گذشته اعلام کرده بود:

به نظر من، استارفیلد بهشتی برای طراحان ماد خواهد بود. این بخشی از ریشه اصلی ما برشمرده می‌شود و بیش از ۲۰ سال است که ما از جامعه مادینگ پشتیبانی می‌کنیم. مردم کماکان با طراحی مادهای مختلف، بازی‌های ما را تجربه می‌کنند. بر این اساس، ما به پشتیبانی از جامعه مادینگ ادامه خواهیم داد.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. دقت داشته باشید این اثر از همان روز نخست عرضه به ایکس باکس گیم پس راه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا