با خط زمانی داستان بازی Starfield آشنا شوید

همه چیز از سال ۲۰۵۰ شروع شد...

خط زمانی داستان Starfield

استودیوی بازی‌سازی بتزدا به تازگی جزئیاتی از خط زمانی داستان بازی مورد انتظار Starfield ارائه کرده است.

بتزدا با ساخت عناوین پرطرفداری از جمله فال‌اوت و الدر اسکرولز، همواره ثابت کرده که برای توسعه بخش داستانی عناوین خود و ارائه محتوای غنی تلاش می‌کند. ظاهرا بازی جدید استارفیلد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همان‌طور که پیش‎‌تر گفته شده بود، با یک بازی عظیم و پرجزئیاتی روبه‌رو هستیم.

در همین راستا، حدود یک ماه پیش بود که بتزدا سه تریلر انیمشینی از استارفیلد منتشر کرد که هر یک به نمایش بخشی از داستان بازی می‌پرداخت. حال، این کمپانی در وبسایت رسمی Starfield، اطلاعات بیشتری از خط زمانی داستان بازی ارائه کرده است. طبق اعلام بتزدا، خط زمانی بازی نزدیک به ۳۰۰ سال از اتفاقات مهم منتهی به داستان بازی، سال ۲۳۳۰ میلادی، را دربرمی‌گیرد.

در واقع، خط زمانی یا همان تایم‌لاین بازی از سال ۲۰۵۰ میلادی آغاز می‌شود؛ زمانی که بشر برای نخستین بار روی مریخ فرود آمد که بعد از آن به فعالیت خود و کلون‌سازی در فضا تا سال ۲۱۰۰ میلادی ادامه داد. در این برهه، اتفاق‌های مختلفی از جمله تشکیل مستعمرات متحد (United Colonies) و سپس تشکیل اتحاد Freestar Collective و درگیرها میان این دو گروه رخ می‌دهد.

علاوه بر این‌ها، یک سری رویدادهای مهم دیگر نظیر تاسیس صورت فلکی و ارتباط با بیگانگان اتفاق می‌افتد. از دیگر موارد مهم این تایم‌لاین نیز می‌توان به تاسیس مکان‌های آتلانتیس جدید و شهر آکیلاو اشاره کرد.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. فراموش نکنید که بازی از همان روز نخست عرضه از طریق سرویس ایکس باکس گیم پس به طور رایگان در دسترس مشترکین قرار دارد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا