تاریخ پری‌لود و حجم بازی Starfield مشخص شد

تا دو روز دیگر

حجم بازی Starfield

فروشگاه آمازون به تازگی تاریخ آغاز پری‌لود و حجم بازی Starfield در کنسول و کامپیوتر را مشخص کرد.

بدون تردید، استارفیلد یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری ایکس باکس به شمار می‌رود که حدود یک ماه به انتشار آن باقی مانده و در حال حاضر شماری از هوادارها برای تجربه این اثر فضایی و علمی تخیلی روزشماری می‌کنند؛ اثری که قرار است شما را به فضای بی‌کران آسمان برده و ماجراجویی مهیجی را برایتان رقم بزند.

در همین راستا، ساعاتی پیش فروشگاه بزرگ آمازون در صفحه پیش فروش بازی، سهوا جزئیاتی از تاریخ شروع پری‌لود و همچنین حجم دیتای آن در ایکس باکس و کامپیوتر منتشر کرد. بر این اساس، ظاهرا افرادی که هر یک نسخه‌های دیجیتالی بازی را پیش خرید کرده‌اند، از روز ۹ آگوست پیش‌رو (۱۸ مرداد ماه) می‌‌توانند دیتای بازی را از طریق فروشگاه مربوطه (ایکس باکس، ویندوز یا استیم) دریافت کنند.

گفتنی است که آغاز پری لود بازی به معنی دسترسی زودهنگام به بازی نیست؛ بلکه شما در طول این چند هفته فرصت دارید دیتای بازی را روی پلتفرم خود دریافت و نصب کنید تا به محض انتشار بازی، به تجربه آن بپردازید. در ادامه، گفته شده که حجم استارفیلد روی ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی برابر با ۱۲۵ گیگابایت است. از طرفی، بازی روی حافظه‌های پرسرعت SSD خارجی نیز قابل نصب و اجرا خواهد بود.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

دقت داشته باشید این اثر از همان روز نخست عرضه به ایکس باکس گیم پس راه می‌یابد که بر این اساس، اگر عضو این سرویس هستید، به طور رایگان می‌توانید از تجربه آن لذت ببرید. همچنین، ناگفته نماند بازی از ویژگی Xbox Play Anywhere نیز پشتیبانی می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا