تماشا کنید: تریلر لایو اکشن بازی Starfield

کمتر از دو هفته تا انتشار

تماشا کنید: تریلر لایو اکشن بازی Starfield حمید توحیدلو ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

در جریان رویداد شب افتتاحیه گیمزکام، تریلر لایو اکشن بازی مورد انتظار Starfield به نمایش گذاشته شد.

کمتر از دو هفته تا انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها یعنی استارفیلد باقی مانده و همان‌طور که انتظار می‌رفت، شرکت بتزدا در جریان رویداد شب افتتاحیه گیمزکام تریلر جدیدی از بازی به اشتراک گذاشت. این ویدیوی لایو اکشن فضانوردی و مبارزات در فضا را نشان می‌دهد که در کنار آن، شاهد تنوع سیارات و زیست‌بوم‌های منحصر به فرد برخی از آن‌ها هستیم.

بعد از انتشار تریلر لایو اکشن Starfield، تاد هاوارد، کارگردان بازی به صحنه آمد و طبق معمول، توضیحاتی درباره روند توسعه بازی ارائه داد. او در ابتدا از نحوه شکل‌گیری ایده ساخت استارفیلد و علاقه بازیکن‌ها برای تجربه بازی‌های علمی تخیلی در فضای بی‌کران سخن گفت و سپس به تاثیر همه‌گیری بیماری کرونا در پروسه توسعه بازی پرداخت. در همین حین، چندین تصاویر از بخش ابتدایی بازی به نمایش گذاشته شدند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت بتزدا، بدون شک استارفیلد را باید یک اثر بزرگ و حماسی دانست. این عنوان بیش از هزار سیاره مختلف در گوشه و کنار جهان عظیم خود جا داده که هر یک ویژگی‌های منحصر به فردی دارند و شما را به ماجراجویی دعوت می‌کنند. به علاوه، بازی از مکانیزم‌های جذابی از جمله سیستم قاچاق و زندان استفاده می‌کند تا گیم پلی بازی پیچیده‌تر و صدالبته مهیج‌تر به نظر برسد.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. دقت داشته باشید این اثر از همان روز نخست عرضه به ایکس باکس گیم پس راه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا