#مهسا_امینی

تاد هاوارد اطلاعات جدیدی از بازی Starfield فاش کرد

ماجراجویی‌های هان سولو در دنیای اسکایریم فضایی!

تاد هاوارد اطلاعات جدیدی از بازی Starfield فاش کرد مریم خواجوی ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Starfield

به دنبال رویداد ایکس‌باکس بتزدا در مراسم E3 2021، اولین تریلر بازی Starfield به نمایش در آمده و تاریخ انتشار آن مشخص شد. با وجود اتمام این مراسم، سازندگان از آن زمان تا به حال طی مصاحبه‌های خود اطلاعات جدیدی در مورد این عنوان نقش‌آفرینی فضایی دادند.

تا به حال از خودتان پرسیده‌اید زمانی که انسان محدودیت‌ها را کنار زده و بتواند از زمین به سیارات دیگر سفر کند، قادر به انجام چه کارهایی خواهد بود؟ داستان بازی استارفیلد که در صدها سال پس از زمان حال رخ می‌دهد، ماجرای امید انسان و تلاش او برای پیدا کردن جایگاه خود در این فضای بی‌کران را روایت می‌کند.

مدیر ارشد بتزدا، اشلی چنگ (Ashely Cheng)، طی مصاحبه‌ای که با واشنگن پست داشت، اطلاعات بیش‌تری برای مخاطبان مشتاق و علاقه‌مند به این اثر نقش‌آفرینی مرموز ارائه داد.

برای من استارفیلد همانند شبیه‌ساز ماجراجویی‌های هان سولو است. شما وارد کشتی فضایی می‌شوید، به گشت و گذار و کشف رازهای کیهان می‌پردازید و کارهای جذاب و هیجان‌انگیز انجام می‌دهید.

تاد هاوارد، کارگردان عناوین محبوب Fallout و Elder Scrolls در مصاحبه‌ی خود با The Telegraph، جزئیات بیش‌تری به توضیحات چنگ اضافه کرد. طبق گفته‌های او استارفیلد همان اسکایریم است که در فضا رخ می‌دهد.

استارفیلد از لحاظ ساختاری تقریبا مشابه اسکایریم است؛ جایی که شما می‌توانید به هر کسی که می‌خواهید تبدیل شوید. همچنین فرقه‌های مختلفی برای عضویت وجود دارند. شما در این بازی آزادید که مسیر مخصوص به خودتان را طی کنید.

هاوارد همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه‌ی طراحی گیم‌پلی بازی ارائه داد.

ما در ابتدا برای یافتن هویت استارفیلد تلاش زیادی کردیم. ما می‌دانستیم که بازی چه استایلی باید داشته باشد اما از آنجایی که داستان‌های علمی خیلی زیاد آن بیرون وجود دارد، می‌خواستیم داستان مخصوص به خود را داشته باشیم. بنابراین می‌بایست از صفر شروع می‌کردیم. به عنوان مثال از خود پرسیدیم کشتی‌های فضایی چه شکلی هستند؟ مردم به چه چیزی باور دارند؟ این وقایع واقعا در چه سالی رخ می‌دهد؟

این اولین باری بود که مخاطبان توانستند پس از سه سال نگاه دقیق‌تری به عنوان استارفیلد داشته باشند. این بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی مصادف با ۲۰ آبان ماه سال ۱۴۰۱ شمسی انحصارا برای ایکس‌باکس سری ایکس | اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و از روز اول انتشار در دسترس دارندگان سرویس گیم‌پس خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا