1%
  • 0/10

احتمال انتشار بازی استارفیلد برای پلی استیشن 5

رویکرد ردموندی‌ها تغییر می‌کند

احتمال انتشار بازی استارفیلد برای پلی استیشن 5 ۱ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
استارفیلد برای پلی استیشن 5

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت مایکروسافت بازی استارفیلد را برای کنسول پلی استیشن 5 نیز منتشر می‌کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در طول هفته‌های اخیر گزارش‌های متعددی در خصوص تغییر رویکرد ردموندی‌ها و احتمال انتشار بازی‌های انحصاری ایکس باکس برای دیگر پلتفرم‌ها از جمله پلی استیشن و نینتندو سویچ به گوش رسیده است.

حال در تازه‌ترین خبرها، رسانه ایکس باکس ارا در گزارشی اعلام کرده که در راستای تغییر سیاست مایکروسافت، این شرکت در نظر دارد که بازی استارفیلد را نیز برای پلی استیشن 5 منتشر کند. طبق ادعای این منبع آگاه، ظاهرا ایکس باید بعد از بسته الحاقی Shattered Space، این عنوان به دست کاربران سونی می‌رساند.

ذکر این نکته مهم است که جدا از ایکس باکس ارا، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به نام NateTheHate نیز صحت این گزارش را تایید کرده و به گفته او، استارفیلد برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. هرچند، هنوز تاریخ انتشار این نسخه لو نرفته و چه بسا بتزدا و مایکروسافت نیز واکنشی از خود در قبال گفته‌های فوق نشان نداده‌اند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که مایکروسافت بعد از بهار پیش‌رو، تغییرات مهمی در سیاست‌های خود ایجاد می‌کند. در واقع، احتمالا ردموندی‌ها روی کیت‌های توسعه‌دهنده پلی استیشن 5 سرمایه‌گذاری کرده و به دنبال این موضوع، شماری از عناوین انحصاری ایکس باکس برای پلتفرم‌های رقیب نیز منتشر خواهد شد.

جز کوردن، خبرنگار رسانه ویندوز سنترال، مدتی پیش در پیامی خاطرنشان کرد که عرضه بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس برای سایر پلتفرم‌ها حتما اتفاق خواهد افتاد، اما این سیاست شامل تمامی عناوین ردموندی‌ها نمی‌شود. در حال حاضر جزئیاتی از این استراتژی و عناوین چندپلتفرمی مایکروسافت در دسترس نیست، اما با استناد بر شایعه‌ها، احتمال می‌رود که بازی‌های Sea of Thieves و Hi-Fi Rush برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments