روند ساخت بازی Starfield به پایان رسید

دیگر نگران تاخیر نباشید

ساخت بازی Starfield

شرکت بتزدا چندی پیش در پیامی رسما اعلام کرد که پروسه ساخت بازی Starfield به پایان رسیده است.

استارفیلد یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری ایکس باکس به شمار می‌رود که کمتر از یک ماه به انتشار آن زمان باقی مانده و در حال حاضر شماری از هوادارها برای تجربه این بازی فضایی و علمی تخیلی روزشماری می‌کنند؛ اثری که طبق بیانیه اخیر استودیوی بازی‌سازی بتزدا،روند توسعه آن با موفقیت به پایان رسیده و بازی به اصطلاح گلد شده است.

گلد شدن بازی بدین معنا است که این عنوان برای انتشار روی پلتفرم‌های هدف آماده شده و نسخه نهایی آن به شرکت ناشر ارسال شده است. بر این اساس، دیگر تاریخ انتشار بازی تغییری نخواهد کرد و این اثر در زمان مقرر به دست بازیکنان خواهد رسید. از این به بعد، تیم سازنده به بررسی ایرادها و مشکلات فنی بازی پرداخته و روی توسعه به‌روزسانی روز اول انتشار بازی فعالیت می‌کند.

در صورتی که استارفیلد را برای کنسول ایکس باکس خریداری کرده باشید، بهتر است بدانید که می‌توانید دیتای بازی را همین حالا از طریق فروشگاه ایکس باکس دانلود کنید. افرادی که این عنوان را از فروشگاه استیم پیش خرید کرده‌اند، در روز ۳۰ آگوست (۸ شهریور ماه) قادر به دریافت و نصب بازی خواهند بود.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

دقت داشته باشید این اثر از همان روز نخست عرضه به ایکس باکس گیم پس راه می‌یابد که بر این اساس، اگر عضو این سرویس هستید، به طور رایگان می‌توانید از تجربه آن لذت ببرید. همچنین، ناگفته نماند بازی از ویژگی Xbox Play Anywhere نیز پشتیبانی می‌کند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا