وجود دیوارهای نامرئی در سیارات بازی استارفیلد

ماجراجویی محدود!

وجود دیوارهای نامرئی در سیارات بازی استارفیلد حمید توحیدلو ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
سیارات بازی استارفیلد

بر اساس گزارش برخی منتقدها، ظاهرا یک سری دیوارهای نامرئی در سیارات بازی استارفیلد وجود دارند.

استودیو بازی‌سازی بتزدا با ساخت بازی‌های نقش آفرینی عظیم غریبه نیست، اما به نظر می‌رسد که بازی فضایی استارفیلد بزرگترین ساخته آن‌ها تا به امروز خواهد بود؛ موردی که تیم سازنده بارها و بارها به آن اشاره کرده و این بازی قرار است بیش از هزار سیاره برای کاوش در اختیار بازیکن‌ها قرار دهد.

در حالی که هوادارها برای ماجراجویی در این سیاره‌های منحصر به فرد حسابی هیجان‌زده هستند، اما به تازگی یک ویدیو دست به دست کاربرها در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد که بر اساس آن، ظاهرا بازیکن‌ها بعد از ده دقیقه پیاده‌روی در محیط سیاره، به یک باره با دیوارهای نامرئی روبه‌رو می‌شوند که به واسطه آن، امکان کاوش در تمام مناطق سیاره وجود ندارد.

این موضوع با واکنش‌های منفی زیادی از سوی بازیکن‌ها مواجه شده است. با این حال، گروهی از هوادارها معتقد هستند که وجود این دیوارهای نامرئی به معنی عدم امکان کاوش در تمام مناطق سیاره نیست؛ بلکه گیمرها در هنگام فرود به یک سیاره، قادر به سفر به یک محدود مشخص از آن هستند. با این حال، اگر بازیکن‌ها قصد سفر به سایر مناطق همان سیاره را داشته باشند، باید سوار بر سفینه خود شوند و به محدوده بعدی بروند.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که پیت هاینز، رئیس ارتباطات و بازاریابی استودیوهای بتزدا، پیش‌تر اعلام کرده بود که بازیکن‌ها می‌توانند تمام سیاره را کاوش کنند. این اظهارات با گزارش کاربرها و ویدیوی لو رفته از دیوارهای نامرئی در تناقض است که البته ممکن است این دیوار ناشی از تقسیم‌بندی سیاره به چند محدوده باشد. در هر حال، زمان چندان زیادی به انتشار بازی باقی نمانده و به‌زودی جزئیات بیشتری از جهان عظیم استارفیلد در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. دقت داشته باشید این اثر از همان روز نخست عرضه به ایکس باکس گیم پس راه می‌یابد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا