برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

زمان انتشار بسته الحاقی Starfield اعلام شد

در سال جاری

زمان انتشار بسته الحاقی Starfield اعلام شد ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار بسته الحاقی Starfield

تاد هاوارد به‌روزرسانی جدیدی در خصوص زمان انتشار بسته الحاقی Starfield تحت عنوان Shattered Space به اشتراک گذاشت.

به دنبال عرضه بازی Starfield در سال گذشته، شرکت بتسدا (Bethesda) اعلام کرده بود که یک بسته گسترش دهنده به نام Shattered Space در سال 2024 برای بازی خود عرضه خواهد کرد. از آن زمان تاکنون شرکت مذکور هیچ گونه اطلاعات جدیدی درباره این بسته الحاقی ارائه نکرده بود و همین موضوع به یک سوال پابرجا از سوی مخاطبین و پلیرهای بازی Starfield تبدیل شده بود. اکنون اطلاعات بیشتری در خصوص زمان انتشار بسته الحاقی Starfield منتشر شده، حال آن که جزئیات دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

تاد هاوارد (Todd Howard) کارگردان و رئیس بستدا گیم استودیو در گفتگو با پادکست Kinda Funny Gamescast تایید کرد بسته گسترش دهنده Starfield: Shattered Space در پاییز سال جاری برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری اکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. هاوارد اطلاعات بیشتری در خصوص جزئیات این بسته الحاقی ارائه نکرد اما این اولین بازی محسوب می‌شود که عرضه این بسته برای سال جاری و بازه زمانی تقریبی آن مشخص می‌شود.

انتظار می‌رود در شوکیس شرکت مایکروسافت که برای ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده، جزئیات بیشتری در رابطه با این بسته منتشر شود. هاوارد هم‌چنین به این موضوع اشاره کرد که چندین به‌روزرسانی بزرگ برای Starfield در راه خواهند بود. به‌روزرسانی بزرگ بعدی این بازی نقش‌آفرینی در هفته جاری معرفی شده و به‌زودی به صورت تست بتا در استیم در دسترس قرار می‌گیرد.

به گفته هاوارد، این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌های گیم‌پلی جدیدی بوده که مدت‌هاست اضافه شدن آن‌ها به درخواست طرفداران این بازی تبدیل شده است. یکی از این موارد به نقشه برای شهرهای بازی بوده که کاربران بسیاری درخواست اضافه شدن آن را از زمان انتشار بازی در سال گذشته مطرح کرده‌اند. اعمال بهبودهای مختلف به بخش ساخت کشتی بازی نیز یکی دیگر از موارد حاضر در این به‌روزرسانی خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments