استارفیلد بیش از ۱۱ میلیون بازیکن دارد

عملکرد عالی پی‌سی بازها

تعداد بازیکنان استارفیلد

با استناد بر بیانیه اخیر شرکت بتزدا، تعداد بازیکنان استارفیلد از مرز ۱۱ میلیون نفر درسرتاسر جهان عبور کرده است.

کمتر از دو ماه از انتشار بلندپروازانه‌ترین ساخته شرکت بتزدا یعنی Starfield می‌گذرد؛ اثری علمی تخیلی با مقیاس بی‌نظیر که اگرچه در ابتدا به یکی موفق‌ترین آثار ایکس باکس تبدیل شد، اما چند وقتی است که با حواشی زیادی روبه‌رو شده و برخلاف تصورها، در میان یکی از بدترین بازی‌های تاریخ استیم قرار گرفته است.

در همین راستا، ساعاتی پیش شرکت مایکروسافت گزارش جدیدی از تعداد بازیکنان استارفیلد به اشتراک گذاشت. بر اساس بیانیه این کمپانی، تا به امروز بالغ بر یازده میلیون بازیکن در اقصی نقاط جهان به تجربه Starfield پرداخته‌اند که این آمار در مقایسه با گزارش ماه قبلی، صرفا یک میلیون نفر رشد داشته است.

گفتنی است که آمار و ارقام منتشر شده از سوی ردموندی‌ها مختص یک پلتفرم خاص نیست و شامل بازیکن‌های ایکس باکس و رایانه شخصی می‌شود. در ادامه این گزارش، مایکروسافت خاطرنشان کرده که حدود نیمی از ساعت‌های تجربه شده مختص کاربران رایانه شخصی است. البته، این موضوع بدین معنا نیست که تعداد بازیکن‌های نسخه پی سی بازی برابر با ۵.۵ میلیون نفر است.

با توجه به انتشار بازی در سرویس گیم پس، دستیابی به جامعه یازده میلیون نفری برای این بازی چندان هم دور از انتظار نبود. بهتر است بدانید که استارفیلد از نظر تجاری به عنوان پنجمین بازی بزرگ سال ۲۰۲۳ میلادی در اروپا به شمار می‌رود و در کشور ایالات متحده آمریکا نیز در رده هفتم پرفروش‌ترین بازی‌های سال حضور دارد.

بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در سرویس اشتراکی گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا