برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
سفینه دزدی در Starfield
1%
  • 0/10

روش درست سفینه دزدی در Starfield + روش شخصی سازی و فروش

دزد فضایی شدن چندان بد هم نیست!

روش درست سفینه دزدی در Starfield + روش شخصی سازی و فروش ۰ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ راهنما و آموزش کپی لینک

سفینه‌ها در بازی Starfield رکن مهمی ایفا کرده و نه تنها به جابجایی و مبارزات شما کمک می‌کنند، بلکه می‌توانند یکی از منابع درآمد شما در این بازی باشند! یکی از راه‌های درآمد با سفینه‌ها، سفینه دزدی در Starfield و شخصی سازی یا فروش آن‌ها بوده که در این مطلب به آن می‌پردازیم.

سفینه دزدی یکی از کارهایی بوده که می‌توانید در بازی استارفیلد انجام دهید. البته نباید فراموش کرد که دزدیدن سفینه‌ها در بازی استارفیلد به سادگی دزدیدن ماشین‌ها در سری بازی GTA نبوده و نیازمند استراتژی، زمان بندی حرکات، مهارت و البته مقداری شانس خوب است. این ویژگی در بازی استارفیلد مانند بسیاری از دیگر ویژگی‌های بازی‌های بتزدا (Bethesda) مملو از معما بوده که در این مطلب قصد داریم نگاهی جامع به آن‌ها داشته باشیم. در این مطلب ما با نحوه دزیدن، ثبت، شخصی سازی و البته فروش سفینه‌ها در بازی Starfield آشنا می‌شویم.

روش درست سفینه دزدی در Starfield

شما برای دزدیدن سفینه دشمنان خود در بازی استارفیلد، ابتدا باید موتور سفینه یا همان بخش Engine آن‌ها را از کار بیندازید. زمانی که موتور سفینه از بین برود، دشمن کنترلی بر حرکت سفینه نداشته و شما می‌توانید با Dock کردن وارد سفینه دشمن شده، خدمه را از بین برده و سفینه را کنترل کنید. شما به محض نشستن بر صندلی سفینه، آن را از آن خود کرده‌اید. اما شما حتما باید با سفینه یک مرتبه Grav Drive انجام داده یا بر سطح یک سیاره فرود بیایید تا سفینه را به عنوان سفینه اصلی خود داشته باشید.

همچنین فراموش نکنید که شما می‌توانید با کنکاش در سفینه دزدیده شده، شانس به دست آوردن وسایل Contraband یا دیگر وسایل با ارزش را دارید.

مهارت‌های مورد نیاز برای سفینه دزدی در Starfield

دزدیدن سفینه دشمن در بازی استارفیلد نیازمند داشتن دو مهارت از میان مهارت‌های بازی است. این دو مهارت، مهارت‌های Targeting Control Systems و Piloting هستند. مهارت Targeting Control Systems به شما اجازه قفل کردن نشانه سفینه بر سفینه دشمن و در نتیجه شلیک دقیق به موتورها بوده و مهارت Piloting به شما اجازه کنترل بهتر سفینه‌های تایپ B و تایپ C را می‌دهد.

روش شخصی سازی سفینه‌های دزدیده شده

سفینه‌ها در بازی استارفیلد تنها در یک صورت قابل شخصی سازی خواهند بود. سفینه باید متعلق به شما باشد. حال باید به خاطر داشته باشید که سفینه‌های دزدیده شده به نام شما ثبت نشده و پیش از قدرت شخصی سازی آن‌ها، باید سفینه را به نام خود ثبت کنید. برای ثبت سفینه به نام خود، شما باید ابتدا وارد یکی از سیاره‌ها یا قمرهایی شوید که در آن یک متخصص سفینه یا Ship Services Technician وجود داشته باشد.

پس از مراجعه به یکی از این متخصصین، کافیست از آن‌ها درخواست تماشای سفینه‌های خود را داشته باشید. در این بخش شما تمام سفینه‌های تحت اختیار خود را خواهید دید و سفینه‌هایی که به نام شما ثبت نشده باشند، گزینه‌ای با نام Register به معنای ثبت کردن خواهند داشت. شما پس از انتخاب گزینه Register، با پرداخت هزینه‌ای مشخص سفینه دزدیده شده را به نام خود ثبت می‌کنید. پس از ثبت سفینه خود، شما قادر به ارتقا و شخصی سازی سفینه خواهید بود.

روش فروش سفینه‌های دزدیده شده

پس از ثبت سفینه دزدیده شده به نام خود، شما می‌توانید هر تغییراتی که در دیگر سفینه‌ها اعمال می‌کنید را بر سفینه دزدیده شده اعمال کنید. این تغییرات شامل فروش سفینه نیز می‌شوند. اما منوی شخصی سازی با منوی خرید و فروش سفینه‌ها متفاوت است. زمان مراجعه به مختصص سفینه‌ها شما باید گزینه خرید سفینه را انتخاب کنید. پس از آن به منوی Sell بروید. در این بخش تمام سفینه‌های به نام شما نمایش داده شده و شما می‌توانید هر سفینه‌ای را که احتیاج ندارید به فروش برسانید. البته فراموش نکنید که شما همیشه باید حداقل یک سفینه در اختیار داشته باشید.

البته در این میان فراموش نکنید که فروش مداوم سفینه‌های دزدیده شده بهترین راه درآمد نبوده و دلیل آن هزینه بالای ثبت سفینه‌ها به نام خودتان است.

بهترین سفینه‌ها برای دزدیدن در بازی Starfield

همانطور که می‌دانید سفینه‌ها در بازی استارفیلد به سه تایپ A، B و C تقسیم شده که بهترین در میان آن‌ها سفینه‌های تایپ C هستند. جثه بزرگ‌تر و البته فضای ذخیره سازی بزرگ‌تر این دسته از سفینه‌ها باعث شده قیمت آن‌ها نسبت به دیگر سفینه‌ها بیشتر باشد. با این وجود، دزیدن سفینه‌های تایپ B به منظور استفاده از قدرت جنگ آوری بالای آن‌ها می‌تواند برای کاربران به شدت سود آورد باشد.

علاوه بر آن باید اشاره داشت که اگر علاقه به جابجایی مداوم وسایل Contraband دارید، بهترین سفینه‌ها برای دزدیدن سفینه‌های گروه کریمسون فلیت (Crimson Fleet) هستند. سفینه‌های این گروه دزدان فضایی عموما مجهز به فضای ذخیره سازی محافظت شده بوده که از تشخیص وسایل Contraband توسط اسکنرها جلوگیری می‌کنند. همچنین، احتمال وجود وسایل بسیار با ارزش در این سفینه‌ها بسیار بالاست که می‌توانید با Dock کردن به آن‌ها به برداشتن این دسته از وسایل بپردازید.

در نهایت باید اشاره داشت که سفینه دزدی در Starfield شاید بهترین منبع درآمد برای شما نباشد، اما بدون شک یکی از جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین بخش‌های گیم پلی بازی استارفیلد بوده که می‌تواند با القای حس تبدیل شدن به یک دزد فضایی و البته احتمال یافتن وسایل ارزشمند شما را روزها سرگرم نگه دارد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments