تفنگ ها در بازی Starfield

روش درست ارتقا تفنگ ها در بازی Starfield را بدانید

با کمی تلاش بیشتر، ترسی از هیچ مبارزه‌ای نداشته باشید!

تقریبا تمام تفنگ ها در بازی Starfield در زمان و مکان مناسب، تفنگی قدرتمند بوده و می‌توانند شما را از مخمصه خارج کنند، اما شما می‌توانید با شخصی سازی تفنگ‌های خود، کوچک‌ترین مشکلی برای ورود به ترسناک‌ترین مبارزات فضایی نداشته باشید و ما قصد داریم در این مسیر شما را یاری کنیم.

استودیو بتزدا (Bethesda) در بخش تفنگ ها در بازی Starfield، مانند هر بخش دیگری سنگ تمام گذاشته و به شما اجازه می‌دهد به هر نحوی که علاقه دارید تفنگ‌های خود را شخصی سازی کنید. اما دور از انتظار نیست که ارتقا تفنگ‌ها نیازمند صرف کردیت بوده که به دست آوردن آن بدون تلاش امکان پذیر نیست.

پیش از پرداختن به بخش اصلی مطلب، باید اشاره داشت که شخصی سازی تفنگ‌ها در بازی استارفیلد، شباهت بسیاری با نحوه شخصی سازی تفنگ‌ها در بازی Fallout 4 داشته و طرفداران بازی فال اوت ۴ بدون شک مشکلات بسیار کوچک و پیش پا افتاده‌ای در امر شخصی سازی تفنگ‌های خود در بازی استارفیلد خواهند داشت. اما شخصی سازی تفنگ‌ها در این بازی برای کاربرانی که آشنایی کمی با بازی‌های استودیو بتزدا دارند، می‌تواند گیج کننده باشد و از همین رو ما قصد داریم با شما نحوه درست شخصی سازی تفنگ‌ها در بازی استارفیلد را به اشتراک بگذاریم.

چگونه تفنگ‌های خود در Starfield را شخصی سازی کنیم؟

اولین چیزی که برای شخصی سازی تفنگ خود در بازی استارفیلد باید پیدا کنید، میزی با نام Weapon Workbench است. این میزها که مخصوص ارتقا تفنگ هستند، معمولا در فروشگاه‌های اسلحه فروشی یا محل نگهداری سلاح‌ها در مکان‌های مختلف یافت می‌شوند. شما می‌توانید یکی از میزهای Weapon Workbench را در زیر زمین مقر اصلی گروه کانستلیشن (Constellation) یعنی The Lodge، در شهر نیو آتلانتیس بیابید. فراموش نکنید که تعداد این میزها در بازی استارفیلد بسیار زیاد بوده و می‌توانید در هر گوشه کناری این میزها را پیدا کنید. به عبارت دیگر تفنگ‌های شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل ارتقا و شخصی سازی خواهند بود. علاوه بر آن، شما می‌توانید با نصب کردن یک Workshop Module در سفینه فضایی خود، هر لحظه که اراده کنید به شخصی سازی تفنگ‌ها در محیط امن سفینه خود بپردازید.

فعال سازی میز Weapon Workbench شما را با صفحه شخصی سازی نسبتا پیچیده‌ای روبه رو می‌کند. این صفحه ابتدا تمام تفنگ‌هایی که در Inventory شما قرار گرفته را نشان می‌دهد. انتخاب هر یک از تفنگ‌ها شما را به صفحه‌ای جدید که صفحه قطعات قابل شخصی سازی آن تفنگ بوده، می‌برد. در کنار این قطعات، شما مواد مورد نیاز، به همراه مواد در دسترس خود را نیز می‌بینید. پس از آن، کافی است با کلیک کردن بر دکمه Install در بخش قطعه مورد نظر، آن را ارتقا دهید. البته نباید فراموش کرد که هر قطعه ملزم به داشتن مواد اختصاصی خود بوده و شما در صورت در اختیار نداشتن مواد مورد نیاز، قادر به ارتقا آن قطعه از تفنگ خود نخواهید بود.

فراموش نکنید که مواد مورد نیاز هر قطعه در سمت راست صفحه نوشته شده و شما نه تنها می‌توانید مواد در اختیار خود را مشاهده کنید، بلکه با به خاطر سپردن نام مواد مورد نیاز یک قطعه، در امر یافتن آن‌ها طی گشت و گذار فضایی خود، کار ساده‌تری پیش رو خواهید داشت. همچنین اگر به خاطر سپردن نام مواد برای شما دشوار است، می‌توانید با انتخاب آن‌ها، یافتن این مواد را تبدیل به یک عملیات فرعی برای خود کنید.

توجه داشته باشید که بسیاری از قطعات قابل استفاده در تفنگ‌های شما قفل بوده و شما باید با استفاده از بخش Research Projects آن‌ها را بازگشایی کنید. برای بازگشایی آن‌ها شما باید به Research Station رفته، سپس وارد بخش Weapon Projects شوید. در این بخش شما قطعاتی که باید بازگشایی شوند را تماشا می‌کنید. هر قطعه برای بازگشایی نیازمند برخی مواد بوده که باید طی گشت و گذار خود آن‌ها را پیدا کرده و استفاده کنید. به این ترتیب شما قطعات را بازگشایی کرده و سپس می‌توانید به ساخت و استفاده آن‌ها در تفنگ‌های خود بپردازید.

پیش از پرداختن به بخش پایانی مطلب، باید افزود که پیش برد پروژه‌های حرفه‌ای که نتیجه در قطعات حرفه‌ای‌تر برای تفنگ‌های شما دارند، نیازمند سرمایه گذاری در مهارت Weapon Engineering در بخش Science مهارت‌های شما است. شما برای پیشرفت در این بخش نه تنها باید Skill Point کافی را برای بازگشایی اولیه Weapon Engineering داشته باشید، بلکه برای بازگشایی سطوح بعدی این مهارت باید به ساخت قطعات مختلف تفنگ‌ها بپردازید. توجه داشته باشید که ساخت هر قطعه‌ای سبب پیشرفت این مهارت نشده و شما باید به طور اختصاصی به ساخت قطعات برای تفنگ‌ها بپردازید.

در پایان باید اشاره داشت که ارتقا تفنگ‌ها در بازی Starfield نه تنها به پیش برد آسان‌تر مراحل به شما کمک می‌کند، بلکه زمان گیم پلی جذاب بازی استارفیلد را افزایش داده و همچنین باعث می‌شود بیش از پیش دنیای آینده انسان‌ها و حس و حال کاوش فضایی در شما اثر کرده که به باور ما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های عنوانی بی نظیر چون استارفیلد است. شما چه پیشنهاداتی برای سهولت روند شخصی سازی تفنگ ها در بازی Starfield دارید؟ در انتظار نظرات و پیشنهادات شما برای پیشرفت در این بازی هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا