بهترین اسلحه بازی Starfield

بهترین اسلحه بازی Starfield کدام است؟

قدرتمند شوید، اما یادتان باشد چیزهای زیادی را باید فدا کنید!

بازی Starfield مانند هر بخشی دیگر، در بخش سلاح‌ها نیز بسیار کامل و عالی عمل کرده و شما را با انبوهی از سلاح‌های مختلف روبه رو می‌کند که انتخاب از میان آن‌ها برای هر کسی سخت است. از همین رو قصد داریم نگاهی به بهترین اسلحه بازی Starfield داشته باشیم.

شما زمانی که به گشت و گذار و کاوش و مبارزه در جهان ژرف استارفیلد می‌روید، با اسلحه‌های بسیاری آشنا می‌شوید که هر کدام مشخصات مخصوص خود را داشته و هر کدام برای شرایطی خاص و در برابر دشمنانی خاص قابل استفاده است. از همین رو در این مطلب قصد داریم شما را با اسلحه‌هایی آشنا کنیم که برای عموم کاربران قابل دسترسی بوده و از مشخصات قابل توجهی برخوردار هستند. علاوه بر آن، نگاهی به محل یافتن یا نحوه به دست آوردن این اسلحه‌ها از طریق چالش‌ها خواهیم داشت.

در این میان باید اشاره داشت که سلاح‌های معرفی شده در این مطلب معمولا چندین افزونه در خود داشته یا سلاحی مناسب برای ارتقا و اضافه کردن افزونه‌ها هستند.

سلاح Fiscal Quarter

نوع: مسلسل (Rifle)

تفنگ Fiscal Quarter یک مسلسل قدرتمند بوده که در پایان عملیات All That Money Can Buy، از جمله عملیات خط داستانی اصلی بازی، از طرف والتر استراور (Walter Stroud) به شما تحویل داده می‌شود. شما می‌توانید این عملیات را با صحبت کردن با والتر، پس از به پایان رساندن عملیات Into the Unknown دریافت کنید. شما در این مرحله باید به کمک والتر رفته تا یک سازه را از شهر نئون (Neon) استخراج کرده و به سلامت به محل مورد نظر برسانید.

سلاح Gallow’s Reach

نوع: مسلسل (Rifle)

طی عملیات No Sudden Moves، از جمله عملیات خط داستانی اصلی بازی، شما به کلید محل نگهداری وسایل کاپیتان پدروف (Captain Pedrov) دست پیدا می‌کنید. زمانی که این کار را پشت سر گذاشتید، طبق دستورات عملیات وارد محل نگهداری وسایل می‌شوید. در این بخش شما می‌توانید وارد محل زندگی پدروف شوید. در این قسمت از عملیات شما می‌توانید سلاح Gallow’s Reach را پیدا کنید که بدون شک یکی از بهترین سلاح‌های بازی استارفیلد در سطوح پایین محسوب می‌شود.

سلاح Unrestrained Vengeance

نوع: مسلسل لیزری (Laser Rifle)

شما می‌توانید تفنگ لیزری Unrestrained Vengeance را در صورت از پای درآوردن هانتر (Hunter) در عملیات High Price to Pay، از جمله عملیات خط داستانی اصلی بازی به دست آورید. برای انجام این کار، کافی است سلامت دشمن خود را به پایان برسانید! این احتمال وجود داشته که او از نو باز گردد، اما با توجه به این موضوع که شما تنها یک مرتبه می‌توانید او را از بین ببرید، پس از اولین مبارزه او تفنگ لیزری نادر Unrestrained Vengeance را به همراه مقداری کردیت به شما تقدیم می‌کند.

سلاح Experiment A-7

نوع: شاتگان (Shotgun)

شما می‌توانید شاتگان قدرتمند Experiment A-7 را طی عملیات Entangled، از جمله عملیات خط داستانی اصلی بازی، در حالی که به دنبال یک سیگنال در ایستگاه پژوهشی نیشینا (Nishina Research Station) رفته‌اید به دست آورید. این سلاح توسط مامور امنیتی با نام ایتن (Ethan) در اختیار شما قرار گرفته و بد نیست بدانید این تفنگ یکی از بهترین سلاح‌های شما برای مبارزه با موجودات بیگانه است!

سلاح The Last Priest

نوع: سلاح سرد

به اولین سلاح سرد فهرست بلند بالای خود یعنی سلاح The Last Priest می‌رسیم. شما برای به دست آوردن این سلاح سرد باید به تکمیل یکی از عملیات فرعی بازی استارفیلد، یعنی عملیات Infinity’s End بپردازید که تنها از طریق مکالمه با هانتر در پایان عملیات Unearthed، که از جمله عملیات خط داستانی اصلی بازی بوده، قابل دسترسی است.

سلاح Eternity’s Gate

نوع: مسلسل اشعه‌ای (Particle Beam Rifle)

به اولین سلاح Legendary فهرست خود می‌رسیم. سلاح Eternity’s Gate یکی از قوی‌ترین سلاح‌های بازی استارفیلد بوده که در دسته سلاح‌های Particle Beam Rifle قرار دارد. به عقیده عموم کاربران سلاح Eternity’s Gate بهترین اسلحه Starfield است. همچنین باید اشاره داشت که این سلاح گران‌ترین سلاح بازی است. شما می‌توانید این سلاح را پس از شکست دادن امیسری (Emissary) در منطقه Buried Temple دریافت کنید. البته نباید فراموش کرد که رسیدن به امیسری تنها از طریق پیمان بستن با هانتر یا پیمان بستن با هیچ یک از افراد طی عملیات Unearthed، از جمله عملیات خط داستانی اصلی بازی، قابل انجام است.

سلاح Unmitigated Violence

نوع: مسلسل لیزری (Laser Rifle)

سلاح لیزری Unmitigated Violence سلاح اصلی هانتر است و تعجبی ندارد که این سلاح یکی از بهترین سلاح‌های تمام بازی استارفیلد باشد. شما می‌توانید این سلاح Legendary را با از بین هانتر در Buried Temple به دست آورید. فراموش نکنید که در صورت پیمان بستن با هانتر، این گزینه از شما گرفته شده و سلاح را از دست می‌دهید. در صورتی که شما به دنبال این سلاح هستید، باید در پایان عملیات Unearthed که یکی از عملیات مهم خط داستانی اصلی بازی بوده با امیسری یا هیچ یک از میان امیسری و هانتر پیمان ببندید!

سلاح Heller’s Cutter

نوع: ابزار (Tools)

سلاح Heller’s Cutter یکی از سلاح‌هایی است که به سادگی به دست می‌آید. این سلاح در قمر وکترا (Vectera)، قمری که بازی استارفیلد در آن آغاز می‌شود قابل دریافت است. البته شما در بازدید اول نمی‌توانید این سلاح را به دست آورید. اما شما می‌توانید با بازگشت به این قمر در سیستم ناریون (Narion) به این سلاح که در یک جعبه قرار داشته دسترسی پیدا کنید.

سلاح Deadeye

نوع: پیستول (Pistol)

سلاح Deadeye یکی از چشم نوازترین سلاح‌های استارفیلد بوده که خوشبختانه به دست آوردن آن بسیار ساده است. شما کافی است پیشنهاد مارشال بلیک (Marshall Blake) را پذیرفته و به پیش برد عملیات Deputized در شهر آکیلا بپردازید. شما در کنار این سلاح دوست داشتنی یک کلاه و لباس کلانتری نیز دریافت می‌کنید.

سلاح Sir Livingstone’s Pistol

نوع: پیستول (Pistol)

سلاح Sir Livingstone’s Pistol به هیچ عنوان در دسته بهترین اسلحه Starfield جای نمی‌گیرد، اما ارزش بالای این تفنگ آن را با اهمیت کرده است. شما برای به دست آوردن این سلاح باید در ابتدای بازی ویژگی Kid’s Stuff را برای خود برگزینید. پس از آن به شهر نیو آتلانتیس و سپس منطقه Residential District رفته تا پدر و مادر خود را ملاقات کنید. پس از ملاقات، پدر شما این پیستول قدیمی و دوست داشتنی را به شما هدیه می‌دهد.

سلاح Keelhauler

نوع: پیستول (Pistol)

سلاح Keelhauler سلاحی بوده که پس از تکمیل عملیات فرعی Echoes of the Past به شما تعلق می‌گیرد. شما می‌توانید این عملیات را با ورود به فضای هوایی یونایتد کالنیز در حالی که وسیله Contraband به همراه داشته یا تحت تعقیب هستید و سپس از تکمیل عملیات Deep Cover برای خود فعال کنید.

سلاح Peacekeeper

نوع: مسلسل (Rifle)

شما برای به دست آوردن سلاح Peacekeeper باید تا زمان دریافت یک سیگنال کمک از طرف سرباز ماهونی (Private Mahoney) در سیستم الطائر (Altair) منتظر بمانید. این سیگنال عملیات فرعی Groundpounder را برای شما فعال می‌کند. برای تکمیل این عملیات شما باید به منطقه Freestar Collective Research Outpost در الطائر ۲ رفته و با گروهی از اسپیسرز (Spacers) به مبارزه بپردازید. دستمزد شما در این عملیات سلاح Peacekeeper است.

در پایان باید اشاره داشت که شما می‌توانید سلاح‌های بسیاری را از فروشندگان درون بازی خریداری کنید که امتحان کردن آن‌ها خالی از لطف نیست. لازم به ذکر است که عموم سلاح‌های قابل خرید در فروشگاه‌ها در دسته Rare قرار دارند. نظر شما درباره بهترین اسلحه بازی Starfield چیست؟ فکر می‌کنید سلاحی در این بازی وجود داشته که از تمام سلاح‌های معرفی شده توسط ما بهتر باشد؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا