بهترین سفینه بازی Starfield

بهترین سفینه بازی Starfield کدام است؟

بتزدا برای تمام سلایق برنامه داشته است!

مبارزات فضایی و غرق شدن در دنیای استارفیلد، برخی از بهترین لحظات دنیای ویدیو گیم را برای ما فراهم کردند. اما بهترین سفینه بازی Starfield کدام است؟ ما باید کدام سفینه را برای چه موقعیتی انتخاب کنیم؟ با ما همراه باشید تا سفری با سفینه‌های استارفیلد داشته باشیم.

شما در زمان تجربه بازی جذاب Starfield، زمان زیادی را در سفینه فضایی خود به سر می‌برید، در نتیجه انتخاب سفینه‌ای مناسب یکی از اصلی‌ترین اهداف شما در این بازی است. خوشبختانه توسعه دهندگان این بازی بر این مسئله کاملا واقف بوده و طیف وسیعی از سفینه‌ها برای انتخاب را در اختیار ما قرار داده که می‌توانید در این بازی خریداری کنید. اما بهترین سفینه بازی Starfield کدام است؟

اجازه دهید در همین ابتدا اشاره داشته باشیم که نمی‌توان گفت کدام سفینه بازی Starfield بهترین سفینه بوده و دلیل ما روش‌های مختلف استفاده از آن‌ها توسط هر کاربر است. اما نباید فراموش کرد که تقریبا شما طی هر سفر خود وارد مبارزه هوایی شده و در نتیجه نیازمند قدرت آتش بالایی هستید. در ادامه نگاهی به ۵ سفینه برتر بازی استارفیلد خواهیم داشت.

سفینه Shieldbreaker

سفینه Shieldbreaker برای عموم کاربران در لحظه ورود به نیو آتلانتیس در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، اما نمی‌توان انتظار داشت که در همان ابتدای بازی آن را خریداری کنید. خرید این سفینه نیازمند هزینه بسیاری بوده، ولی نباید فراموش کرد که Shieldbreaker سفینه‌ای بسیار پر قدرت بوده و به معنای واقعی غولی بی شاخ و دم است. این سفینه یک سفینه کلاس بی (B-Class Ship) بوده که با توجه به جثه عظیم خود، Hull بسیار پر قدرتی داشته و ۲۲۰۰ فضای ذخیره سازی دارد. سفینه Shieldbreaker به عبارتی سفینه‌ای بوده که کار عموم کاربران را راه برده و هر کسی می‌تواند از آن لذت ببرد. هزینه این سفینه ۲۷۹ هزار و ۴۲۵ کردیت است.

سفینه Crimson Wight II

سفینه Crimson Wight و مدل‌های پیشرفته‌تر آن که با اعداد رومی II و III شناخته می‌شوند، در منطقه The Key، مقر کریمسون فلیت (Crimson Fleet) در سیستم کریکس (Kryx) یافت می‌شود. این سفینه بهترین سفینه در میان وسایل نقلیه کریمسون فلیت است. سفینه Crimson Wight وزن بسیار زیادی داشته، با این حال دارای موتورهای بسیار قوی و پرش‌های بسیار بلند است.

اما چیزی که این سفینه را بسیار خاص کرده وزن سنگین و قدرت بالای آن نبوده و بهترین ویژگی آن بخش محافظت شده نگهدارنده وسایل بوده که از ابتدا روی آن نصب شده است. وجود این بخش به شما اجازه داده با آرامش خاطر بیشتری بتوانید مواد Contraband را وارد مکان‌های امن بکنید. علاوه بر آن، جثه بسیار بزرگ آن به شما اجازه داده مقدار زیادی از مواد قابل فروش را در اختیار داشته باشید. به عبارت دیگر، این سفینه، بهترین سفینه برای مجرمین فضایی است!

دیگر بخش جذاب این سفینه، سلاح EM است که با تمام سلاح‌های سفینه‌ها متفاوت بوده و می‌تواند تنها با یک ضربه دشمن شما را ساقط کند. هزینه سفینه Crimson Wight ۳۹۰ هزار کردیت است.

سفینه Watchdog III

سفینه Watchdog، به خصوص نسخه پیشرفته آن یعنی سفینه Watchdog III یکی از چابک‌ترین و در عین حال قوی‌ترین سفینه‌های بازی از لحاظ قدرت سلاح‌ها است. این سفینه تا به حال در دو شهر آکیلا (Akila City) و نئون (Neon) دیده شده است. این سفینه راکتور بسیار قوی نسبت به جثه خود داشته و سفینه‌ای مناسب برای عاشقان نبردهای هوایی محسوب می‌شود.

سفینه Crimson Ghost III

در این میان بد نیست اشاره‌ای به سفینه Crimson Ghost III داشته باشیم که در حقیقت همان Watchdog III بوده که تحت اختیار گروه کریمسون فلیت است. هر دو سفینه‌های نام برده عملکردی عالی داشته، اما نباید فراموش کرد که سفینه Crimson Ghost III دارای یک بخش محافظت شده نگهدارنده وسایل است که آن را تبدیل به گزینه‌ای عالی برای یاران سوی تاریک فضا می‌کند! اما فراموش نکنید که شما برای خرید آن باید عضوی از کریمسون فلیت باشید. هزینه این دو سفینه چیزی بالغ بر ۱۷۰ هزار کردیت است.

سفینه Renegade

سفینه Renegade حتی در پایه‌ترین حالت، یکی از کامل‌ترین سفینه‌های بازی استارفیلد است. شما قدرت خرید پیشرفته‌ترین نسخه از این سفینه را دارید، اما ما پیشنهاد می‌کنیم که نسخه پایه را خریده و خود آن را ارتقا دهید. نسخه پایه این سفینه کمی بیش از ۳۰۰ هزار کردیت قیمت داشته و این در حالی است که سفینه Renegade III با قیمت حدودا ۴۵۰ هزار کردیت به فروش می‌رسد.

سفینه‌های Renegade فضای ذخیره سازی بسیار بزرگی دارند. نسخه پایه این سفینه شما را با ۳۹۷۰ فضای ذخیره سازی همراه می‌کند. در سوی دیگر، این سفینه در حالی که جثه بسیار عظیمی داشته، از سرعت قابل توجهی برخوردار است. سفینه Renagde سفینه‌ای بی نظیر برای مبارزه با تعداد بالای دشمنان سطح بالا بوده و هرگز شما را ناامید نمی‌کند.

موضوعی که به ما اجازه نمی‌دهد از Renegade لذت ببریم، شانس یافتن آن برای خرید است. برخی از کاربران این سفینه را در پارادیزو (Paradiso) یافته و برخی دیگر در پوریما ۳ (Porrima III) در رد مایل (Red Mile) به آن دسترسی پیدا کرده‌اند، اما به طور کلی شانس یافتن این سفینه پایین است.

سفینه Abyss Trekker

سفینه Abyss Trekker به عقیده عموم کاربران بهترین سفینه برای مبارزه با دشمنان است، اما نباید فراموش کرد که فضای ذخیره سازی آن بسیار محدود بوده و پیش از سفر باید برنامه‌ای تعیین شده برای به دست آوردن مواد مورد نظر خود داشته باشید. این سفینه معمولا در پارادیزو یافت شده و با قدرت بالای سپر خود مبارزی بی نظیر است. البته نباید فراموش کرد که هزینه این سفینه نیز بسیار بالا بوده، اما اگر از کروه‌های کریمسون فلیت، وارون (Va’ruun) و اکلیپتیک (Ecliptic) کینه به دل دارید، باید این سفینه را برای خود خریداری کنید. هزینه سفینه Abyss Trekker در حدود ۳۵۰ هزار کردیت است.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، انتخاب بهترین سفینه بازی Starfield کاری نشد است و از همین رو ما تلاش کردیم نه بهترین سفینه، بلکه بهترین سفینه‌ها در این بازی را به شما معرفی کنیم. نظر شما درباره سفینه‌های انتخابی ما چیست؟ فکر می‌کنید کدام سفینه از میان این‌ها بهترین است؟ شما کدام را بهترین سفینه بازی Starfield می‌دانید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا