تماشا کنید: انتشار سه تریلر انیمیشنی از بازی Starfield

نمایش داستان بازی

شرکت بتزدا به تازگی سه تریلر انیمیشنی از Starfield منتشر کرده که به نمایش بخشی از شخصیت‌ها و داستان بازی می‌پردازد.

بازی مورد انتظار استارفیلد که در حال حاضر مراحل توسعه خود را در استودیوی بازی‌سازی بتزدا سپری می‌‎کند، به تازگی سه تریلر انیمیشینی به عنوان بخشی از The Settled Systems: An Animated Anthology دریافت کرده که این سه ویدیو ضمن نمایش برخی کاراکترها، داستان‌های منحص به فردی را از جهان وسیع بازی را به تصویر می‌کشد.

ویدیو اول با نام Where Hope is Built شناخته می‌شود که حول شخصیت ونا (Vanna) می‌چرخد. ونا در واقع یک دختر یتیم از شهر آکیلا (Akila City) است که باید قطعات مختلفی را برای سفینه فضایی خود پیدا کند که با تعمیر آن، به ستاره‌ها و جهان پهناور سفر کند.

ویدیو دوم انیمیشنی بازی استارفیلد به The Hand that Feeds معروف است که نام مکانی روی سیاره Neon است و ایدا (Ada) و هارپر (Harper) با همکاری یکدیگر باید از ثروتمندان دزدی کنند. در این مسیر، آن‌ها به طور ناگهانی با شخصی از Ryujin Industries روبه‌رو می‌شوند که ایدا باید یکی از دو جناح را انتخاب کند.

ویدیو سوم با نام Supra Et Ultra منتشر شده که ظاهرا آرام‌ترین آن‌ها است. این ویدیو اتفاقات در New Atlantis را نشان می‌دهد که در آن شاهد یک پیک خلبانی با نام کنت (Kent) هستیم. او برای اینکه در زندگی به آرامش برسد و ماجراجویی جدید خود را آغاز کند، به United Colonies Vanguard ملحق شده است.

بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر سال جاری میلادی (۱۵ شهریور ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه پریمیوم، به مدت پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. دقت داشته باشید که این اثر از همان روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس راه خواهد یافت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا