از پوستر فصل دوم The Mandalorian رونمایی شد

ماندو به همراه بیبی یودا

Star Wars: The Mandalorian

لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) به همراه دیزنی پلاس، اولین پوستر رسمی دومین فصل از سریال The Mandalorian را منتشر کردند.

همان‌طور که می‌دانید، فصل دوم سریال محبوب The Mandalorian در دست ساخت قرار دارد و طرفداران سری جنگ ستارگان برای آن هیجان‌زده هستند. فصل دوم قرار است از سرویس استریم Disney Plus پخش شود و اخیرا هم پوستر آن توسط لوکاس‌فیلم منتشر شده است. ماندو (Mando) به همراه بیبی یودا در این عکس حضور دارند.

Star Wars: The Mandalorian Season 2

اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان تحت عنوان The Mandalorian، سال گذشته همراه با لانچ سرویس اشتراکی دیزنی پلاس، پخش شد. داستان این سریال در دنیای جنگ ستارگان، اثر جورج لوکاس، اتفاق می‌افتد و به زمان پنج سال پس از حوادث فیلم بازگشت جدای برمی‌گردد. این سری جذاب با استقبال نسبتا زیادی مواجه شده و توانسته بینندگان زیادی از جمله طرفداران جنگ ستارگان را به خود جذب کند.

مدتی پیش، استودیوی لوکاس‌فیلم و سرویس استریم دیزنی پلاس اولین تریلر فصل دوم The Mandalorian را منتشر کردند. این تریلر سر و صدای زیادی به‌پا کرده و توجه هواداران را به خود جلب کرده است. در بخش اول تریلر شاهد صحبت‌های آرمورر (یکی از شخصیت‌های فصل قبل) درباره‌ی بیبی یودا هستیم. طبق گفته‌های او، مندلورین باید به سراغ فرقه‌ای با نام جدای‌ها رفته و بیبی یودا را به آن‌ها بسپارد. از طرفی دیگر، در دیگر بخش‌های تریلر فصل دوم The Mandalorian، سیاره‌های تتوئین و ایلوم را می‌بینیم. این تریلر در سایت سرگرمی منتشر شده و می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید.

پس از انتظار بسیار، سرانجام مدتی پیش تاریخ انتشار فصل دوم The Mandalorian مشخص شد. طبق گفته‌ی سازندگان، این عنوان پرطرفدار و هیجان‌انگیز قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان امسال) از سرویس استریم Disney Plus پخش شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا