جستجو برای جدای‌ها در اولین تریلر فصل دوم The Mandalorian

این ویدیو در حدود دو دقیقه زمان دارد

استودیوی لوکاس‌فیلم و سرویس استریم دیزنی پلاس اخیرا اولین تریلر فصل دوم The Mandalorian را از طریق وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشتند.

همزمان با راه‌اندازی دیزنی پلاس، پخش سریال The Mandalorian از این سرویس استریم آغاز شد. اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان به لطف بیبی یودا و صد البته عملکرد کم نقص تیم تولید نه تنها فرهنگ عامه را تحت تاثیر خود قرار داد، بلکه موفق شد در مراسم‌های اهدای جوایز نامزدی‌های مختلفی را از آن خود کرده و تعدادی را تصاحب کند. استودیوی لوکاس‌فیلم و دیزنی پلاس که نسبت به موفقیت و محبوبیت محصول مشترکشان اطمینان داشتند، روند کار روی فصل دوم را پیش از پخش فصل اول آغاز کرده بودند.

اگرچه مندلورین موفق شد به کمک متحدان خود ماف گیدین را شکست دهد اما می‌دانیم که این شخصیت منفی همچنان زنده بوده و تا زمانی که بیبی یودا را به دست نیاورد دست از تلاش برنمی‌دارد. انتخاب چنین پایان‌بندی‌ای برای فصل نخست در کنار تایید حضور شخصیت‌های بوبا فت و آسوکا تانو از سوی منابع مختلف باعث شد طرفداران جنگ ستارگان برای آغاز پخش قسمت‌های جدید لحظه‌شماری کنند. در شرایطی که فاصله‌ی زمانی چندانی با فصل دوم نداریم، سازندگان این سریال محبوب دست به اقدامی غیرمنتظره زدند تا میزان هیجان علاقه‌مندان را بیش از پیش افزایش دهند.

استودیوی لوکاس‌فیلم و سرویس استریم دیزنی پلاس چندی پیش اولین تریلر فصل دوم The Mandalorian را در فضای مجازی منتشر کردند. در بخش‌های آغازین تریلر صحبت‌های آرمورر (یکی از شخصیت‌های فصل پیشین) را درباره‌ی بیبی یودا می‌شنویم. طبق گفته‌های او، مندلورین باید به سراغ فرقه‌ای با نام جدای‌ها رفته و کودک بی‌دفاع را به آن‌ها بسپارد. در نگاه اول، ماموریت پیش روی شخصیت اصلی چندان سخت نیست اما ماجرا زمانی پیچیده می‌شوید که بدانید مندلورها و جدای‌ها دشمنان دیرینه به شمار می‌روند. علاوه بر این، تعداد قابل‌توجهی از جدا‌ی‌ها توسط امپراتوری به قتل رسیده و تعداد کمی از آن‌ها زنده مانده‌اند. از همین رو، یافتنشان کار آسانی نخواهد بود.

اولین تریلر فصل دوم The Mandalorian در دیگر بخش‌های خود سیاره‌های تتوئین و ایلوم را نشان می‌دهد. تتوئین نیازی به معرفی ندارد اما ایلوم سیاره‌ای است که جدای‌ها به منظور یافتن کریستال‌های مورد نیاز برای ساخت لایت‌سیبر به آنجا رفتند. از همین رو، اهمیت زیادی برای جادوگران دارد. با در نظر گرفتن این مورد، سفر مندلورین به ایلوم برای ملاقات با جدای‌ها کاملا منطقی به نظر می‌رسد. علاوه بر این‌ها، دو نکته‌ی قابل‌توجه دیگر هم پیرامون تریلر وجود دارد که اولینش، عدم نمایش آسوکا تانو و بوبا فت است. ظاهرا لوکاس‌فیلم می‌خواهد این دو شخصیت را به شکل غافل‌گیرکننده‌ای به داستان اضافه کند. نکته‌ی دوم و پایانی هم اینکه ویدیوی جدید حضور ساشا بنکس (Sasha Banks) ورزشکار WWE در تیم بازیگری را تایید می‌کند. ظاهرا او نقش یک جدای بر عهده گرفته است.

در انتها، لازم به ذکر است The Mandalorian از تاریخ ۹ آبان سال جاری (مصادف با ۳۰ اکتبر) بازخواهد گشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا