شایعات از ساخت بازی Star Wars: The Mandalorian خبر می‌دهد

بیبی یودا به دنیای بازی‌های ویدیویی می‌آید؟

شایعات از ساخت بازی Star Wars: The Mandalorian خبر می‌دهد مریم خواجوی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی The Mandalorian

طبق گزارشات اخیر به نظر می‌رسد که بازی Star Wars: The Mandalorian برای پلتفرم‌های PS5، Xbox Series X، رایانه‌های شخصی و احتمالا PS4 و Xbox One در دست توسعه قرار دارد. در حال حاضر جزییات زیادی در مورد این عنوان منتشر نشده و هیچ‌گونه اطلاعاتی از زمان عرضه، پلتفرم‌ها و سازنده‌ی بازی در دسترس نیست و تنها چیزی که در مورد این بازی می‌دانیم این است که احتمالا توسط یک استودیوی برتر در دست توسعه قرار دارد.

این اطلاعات را لیکری به نام Nick “Shpeshal Ed” Baker در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشته است. گمانه‌زنی‌ها در مورد بازی برنامه‌ی تلویزیونی محبوبStar Wars: The Mandalorian از زمانی شروع شد که فانکو پاپ رسمی بیبی یودا در قفسه‌ی فیل اسپنسر که به اشاره به نکات ریز در مورد بازی‌ها و لو دادن اطلاعات قبل از رسمی شدن آن‌ها معروف است، در تماس او در برنامه‌ی زوم مشاهده شد. او قبلا یک کنسولXbox Series S را ماه‌ها قبل از عرضه‌ در قفسه‌ی خود قرار داده بود.

بیکر در توییت خود توضیح داد که شنیده است عده‌ی در حال ساختن بازی Mandalorian هستند. متاسفانه این تنها اطلاعاتی است که توسط این لیکر فاش شده است.

شما احتمالا متوجه فانکوی مندلورین در قفسه‌ی فیل اسپنسر شدید. یک نفر در حال ساختن بازی مندلورین است. اما مطمئن نیستم چه کسی. متاسفم!

در حالی که بیکر قابلیت خود را در گذشته مخصوصا ماه‌های اخیر ثابت کرده است، نمی‌توان منکر این موضوع شد که این اطلاعات از جانب یک منبع غیر رسمی می‌آید و نمی‌توان با قاطعیت آن را پذیرفت. هر چند احتمال ساخت این بازی تا حدودی بالا است اما به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌های خبری از آن بشنویم. تا این لحظه، هیچ یک از منابع مرتبط، در مورد این موضوع اظهار نظر نکرده‌اند و انتظار نمی‌رود که این موضوع به این زودی‌ها تغییر کند. شما می‌توانید نقد فصل دوم سریال The Mandalorian را در وبسایت سرگرمی مطالعه کنید. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا