دومین تریلر The Mandalorian اطلاعات جدیدی را از داستان سریال به اشتراک می‌گذارد

شخصیت اصلی بالاخره زبان باز کرد!

دومین تریلر The Mandalorian ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شد. این تریلر جدا از نمایش تعدادی از صحنه‌های اکشن، اطلاعات داستانی جدیدی را در اختیار ما قرار می‌دهد.

شرکت لوکاس فیلم قصد دارد فرنچایز جنگ ستارگان را با استفاده از پتانسیل‌های دیزنی پلاس گسترش دهد. در همین راستا، سریال‌های لایو اکشنی در دست ساخت قرار دارند که تاکنون سه مورد آن‌ها تایید شده است. سریال اول The Mandalorian نام دارد که به‌زودی پخش آن آغاز می‌شود. دو سریال دیگر هم که در حال حاضر نامی ندارند، قرار است با محوریت دو شخصیت اوبی وان کنوبی و کاسیان اندرو ساخته شوند.

داستان سریال The Mandalorian بین دو فیلم Return of the Jedi و The Force Awakens جریان داشته و درباره‌ی یک جایزه‌بگیر با نام ماندالورین است. او به اقصی نقاط کهکشان سفر کرده و کارهای مختلف را در ازای یک دستمزد مشخص انجام می‌دهد. در حال حاضر، اطلاعات چندانی از پیشینه‌ی داستانی این جایزه‌بگیر نداریم و تنها می‌دانیم که پدرو پاسکال (Pedro Pascal) ایفای نقش این شخصیت را بر عهده دارد.

با گذشت چند ماه از نمایش اولین تریلر در رویداد D23 2019، دیزنی دومین تریلر The Mandalorian را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو هم مانند تریلر اول اطلاعات چندانی را از جزئیات داستانی در اختیار مخاطب قرار نمی‌دهد و بیشتر تمرکزش روی نمایش صحنه‌های اکشن قرار دارد. با این حال، در بخشی از تریلر گفته می‌شود که کاراکتر اصلی سریال در شغلش بهترین است. همچنین در بخشی دیگر مشخص می‌شود که افرادی منتظر بازگشت ماندالورین هستند؛ این افراد احتمالاً اعضای خانواده‌ی او باشند. در ضمن، شخصیت اصلی برای اولین بار جمله‌ی کوتاهی را بیان کرد. این جایزه‌بگیر در تریلر اول هیچ حرفی نزده بود. در ادامه می‌توانید این تریلر حدوداً دو دقیقه‌ای را مشاهده کنید:

جان فاوریو (Jon Favreau) به‌عنوان نویسنده‌ی ارشد، خالق، شورانر و تهیه کننده‌ی اجرایی در روند ساخت سریال The Mandalorian حضور داشته است. فصل اول این سریال از تاریخ ۲۱ آبان (مصادف با ۱۲ نوامبر) در قالب هشت قسمت پخش خواهد شد. ساخت قسمت‌های فصل اول مجموعاً ۱۲۰ میلیون دلار هزینه داشته است که در مقایسه با بودجه‌ی فیلم‌های سینمایی بلاک‌باستر رقم قابل‌توجهی نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا