صداپیشه‌ی سریال Star Wars: The Clone Wars به ستایش پایان‌بندی آن پرداخت

سم ویتور: چهار قسمت پایانی این سریال را باید به چشم یک فیلم سینمایی دید

صداپیشه‌ی سریال Star Wars: The Clone Wars

سم ویتور صداپیشه‌ی سریال Star Wars: The Clone Wars در مصاحبه‌ی اخیر خود به تعریف از پایان‌بندی این اثر پرداخت و گفت تماشای آن باعث می‌شود تا نگاه مخاطبان به فرنچایز جنگ ستارگان تغییر کند.

پس از اینکه خط داستانی اسکای‌واکر با فیلم سینمایی Star Wars: The Rise of Skywalker به پایان رسید، حالا نوبت به انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars رسیده است تا به اتمام برسد. البته این سریال برای رسیدن به شرایطی که در آن قرار داد، مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده است. اولین قسمت سریال در سال ۲۰۰۸ میلادی روی آنتن رفت و پخش آن تا سال ۲۰۱۴ ادامه داشت اما پس از آن دیگر خبری از فصل جدید نشد تا عملا لغو شده در نظر گرفته شود. این وضعیت ادامه داشت تا اینکه در کامیک کان سال ۲۰۱۸ ساخت فصل هفتم و پایانی تایید شد.

سم ویتور (Sam Witwer) صداپیشه‌ی شخصیت دارث ماول در سریال Star Wars: The Clone Wars چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Gizmodo انجام داد. این هنرپیشه‌ی آمریکایی در بخشی از گفتگو به سریال در حال پخش The Clone Wars پرداخت و از پایان‌بندی آن تعریف کرد:

به‌شدت هیجان‌زده هستم تا مخاطبان هم به تماشای پایان‌بندی بنشینند چون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پایان‌بندی به گونه‌ای رقم می‌خورد که دیدگاه مخاطبان را نسبت به یک سری موارد در فرنچایز جنگ ستارگان مانند شخصیت‌ها تغییر خواهد داد. این پایان‌بندی همچنین قرار است چیزهای جدیدی را درباره‌ی دنیای جنگ ستارگان به مخاطبان نشان دهد. من از تماشای آن بسیار هیجان‌زده و شوکه شدم.

صداپیشه‌ی سریال Star Wars: The Clone Wars

صداپیشه‌ی سریال Star Wars: The Clone Wars در ادامه‌ی صحبت‌های خود عملکرد دیو فیلونی (Dave Filoni) را تحسین کرد. این فیلمساز آمریکایی به عنوان شورانر، نویسنده و تهیه‌کننده در جریان ساخت حضور داشته است. سم ویتور همچنین گفت چهار قسمت پایانی این سریال را باید به چشم یک فیلم سینمایی دید:

پایان‌بندی سریال، بهترین فیلمنامه را در میان تمام فصل‌های Star Wars: The Clone Wars دارد. فکر می‌کنم دیو فیلونی کارش را به بهترین نحو انجام داده است. وقتی گفتم پایان‌بندی سریال، تنها از قسمت نهایی حرف نمی‌زنم، بلکه درباره‌ی چهار قسمت آخر صحبت می‌کردم که باید به چشم یک فیلم سینمایی چهار قسمتی به آن نگاه کرد. قوس‌های شخصیتی که در سه الی چهار قسمت نهایی به تصویر کشیده می‌شوند، به‌گونه‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را به هم متصل کرد و یک فیلم بلند ساخت. به هر حال، خیلی مهم است که این قسمت‌ها را جدا از هم در نظر نگیریم و به عنوان یک داستان واحد به آن نگاه کنیم.

وقتی پخش Star Wars: The Clone Wars آغاز شد، عده‌ای از طرفداران جنگ ستارگان روی چندان خوشی به آن نشان ندادند. از آن‌جایی که داستان در یک بازه‌ی سه ساله بین Star Wars: Episode II – Attack of the Clones و Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith جریان دارد و این دو فیلم هم در گذشته اکران شده بود، این عده فکر می‌کردند موارد چندان مهمی برای روایت باقی نمانده است. بنابراین، تماشای آن را حائز اهمیت نمی‌دانستند. اینطور که به‌نظر می‌رسد، وقت آن رسیده تا این طرفداران عقیده‌ی خود را تغییر دهند.

در پایان، لازم به ذکر است که قسمت‌های جدید سریال Star Wars: The Clone Wars هر جمعه از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا