#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی از سریال Star Wars: The Acolyte لو رفته است

تاریخ انتشار همچنان مشخص نیست

نام موقت سریال Star Wars: The Acolyte

وب سایت The Illuminerdi در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود از نام موقت سریال Star Wars: The Acolyte و زمان آغاز فیلمبرداری‌اش پرده برداشته است.

The Mandalorian را می‌توان یکی از مهم‌ترین محصولات لوکاس فیلم طی سال‌های گذشته دانست. این سریال جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد و توانست آن‌ها را به طرفداران جنگ ستارگان تبدیل کند. علاوه بر این، نشان داد سریال‌های جنگ ستارگان در دنیای لایو اکشن هم می‌توانند موفق ظاهر شوند. با در نظر گرفتن این موارد، نباید تعجب کرد لوکاس فیلم و دیزنی پلاس توجه ویژه‌ای روی تولید سریال‌های لایو اکشن گذاشته‌اند. جدیدترینشان The Book of Boba Fett است که اسپین آفی برای مندلورین بوده، اولین تریلرش اخیرا از راه رسید و قسمت نخستش طی هفته‌های آتی منتشر می‌شود.

لوکاس فیلم اواخر سال گذشته میلادی و در جریان رویداد Investor Day از محصولات جدیدی رونمایی که یکی از آن‌ها Star Wars: The Acolyte نام دارد. این سریال، لایو اکشن بوده و المان‌های آثار دلهره‌آور و رازآلود را در خود جای داده است. همچنین داستانش ظهور دوباره نیمه تاریک و قدرت گرفتن آن را به تصویر می‌کشد. دست‌اندرکاران هیچ نامی از بازیگران نبرده‌اند و در حال حاضر نمی‌دانیم چه کسانی جلوی دوربین می‌روند اما اعلام شد لزلی هدلند (Leslye Headland) به عنوان شورانر در تیم حضور دارد. در پرونده هنری او آثار مختلفی مانند فیلم About Last Night و سریال Russian Doll دیده می‌شود.

وب سایت The Illuminerdi در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود نام موقت سریال Star Wars: The را فاش کرده است. نویسنده مطلب در بخش ابتدایی مطلب خود اعلام کرد این اثر با نام موقت Paradox جلوی دوربین می‌رود. او همچنین گفت ظاهرا برنامه‌ریزی‌ها تغییر کرده و دست‌اندرکاران می‌خواهند روند فیلمبرداری را در اوایل تابستان سال آینده میلادی آغاز کنند. پیش از این، دیگر منابع مدعی شده بودند فرایند ضبط صحنه‌های مورد نیاز در فوریه ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.

نام موقت سریال Star Wars: The Acolyte
این تصویر به آثار The High Republic تعلق دارد

نویسنده The Illuminerdi در بخش دوم متن خود فاش ساخت مدیران لوکاس فیلم در حال حاضر به دنبال یک دختر رنگین پوست برای ایفای نقش اصلی سریال Star Wars: The Acolyte می‌گردند؛ دختری که اواخر سال‌های نوجوانی یا اوایل سال‌های جوانی‌اش باشد. او در ادامه گفت شخصیت اصلی سریال آئورا نام دارد. هر چند، مشخص نیست آئورا یک اسم موقت بوده تا هویت شخصیت اصلی لو نرود یا واقعا چنین اسمی را برای پروتاگونیست انتخاب کرده‌اند.

طبق اطلاعات رسمی‌ای که قبلا منتشر شده بودند، سریال Star Wars: The Acolyte در دوره تاریخی The High Republic جریان دارد. این دوره تاریخی حدودا ۲۰۰ سال به  طول انجامیده و در جریان آن جمهوری کهکشانی در اوج قدرت و شکوه خود قرار داشت. علاوه بر این، فرقه جدای شرایط بسیار عالی‌ای داشت و شوالیه‌هایش بیشترین فعالیت را در سراسر کهکشان داشتند. در همین حین که جدای‌ها مشغول پرداختن به مشکلات متعدد بودند، نیمه تاریک نیرو به تدریج خود را بازسازی و به بخش‌های مختلف حکومت نفوذ کرد. در ضمن، جدای‌ها در این برهه تاریخی با دشمنانی به نام نهیل دست و پنجه نرم می‌کردند. احتمالا آن‌ها هم در سریال The Acolyte حضور خواهند داشت.

تاکنون تنها کمیک‌ها و رمان‌های جنگ ستارگان به The High Republic پرداخته و این برهه تاریخی هرگز در مدیوم سریال مورد کندوکاوش قرار نگرفته است. به همین دلیل، طرفداران هیجان زیادی برایش دارند. در ضمن، سریال مزبور المان‌های آثار رزمی را هم شامل می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است Star Wars: The Acolyte هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا