#مهسا_امینی

تهیه‌کننده‌ی Star Wars Rebels به سریال Star Wars: The Acolyte پیوست

این اثر یک پروتاگونیست مونث دارد

تهیه‌کننده‌ی Star Wars Rebels

طبق اطلاعاتی که اخیرا در وب سایت رسمی Lucasfilm قرار گرفته، تهیه‌کننده‌ی Star Wars Rebels روی سریال Star Wars: The Acolyte کار خواهد کرد.

والت دیزنی برنامه‌های گسترده‌ای برای گسترش دنیای سینمایی مارول دارد. این شرکت در گذشته روی نام‌های مشهور کمیک بوک‌ها مانند آیرون من یا کاپیتان آمریکا تمرکز داشت اما حالا و به لطف دیزنی پلاس، شاهد پرداخت به شخصیت‌هایی خواهیم بود که علی‌رغم حضور طولانی مدت، اطلاعات چندانی درباره‌شان موجود نیست. دیزنی پس از اکران چند اسپین‌آف از جنگ ستارگان و صد البته پخش فصل نخست The Mandalorian به این نتیجه رسید که دنیای جنگ ستارگان هم از چنین پتانسیلی برخوردار بوده است. از همین رو، قصد دارد روی فیلم‌های سینمایی و سریال‌هایی از جمله The Acolyte سرمایه‌گذاری کند که بر اساس این فرنچایز ساخته شده و المان‌های متنوعی را در خود جای داده‌اند.

با توجه به اطلاعاتی که چندی پیش در وب سایت رسمی Lucasfilm قرار گرفتند، رین رابرتز (Rayne Roberts) روی سریال Star Wars: The Acolyte کار خواهد کرد. اگر از علاقه‌مندان به آثار مرتبط با جنگ ستارگان باشید، احتمالا نام او را شنیده‌اید. رابرتز طی سال‌های گذشته در تیم تولید فیلم‌های مشهوری از جمله Rogue One: A Star Wars Story ،Star Wars: The Force Awakens، Solo: A Star Wars Story ،Star Wars: The Last Jedi و Star Wars: The Rise of Skywalker مشارکت داشته است. تجربه‌های او تنها به حوزه‌ی سینما خلاصه نشده و نام Star Wars Rebels هم در پرونده‌اش دیده می‌شود؛ اثری که جدا از دریافت بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان، جوایز مختلفی را در مراسم‌های مختلف کسب کرد.

Star Wars: The Acolyte، یکی از چندین سریالی است که در جریان رویداد Investor Day 2020 رونمایی شد. والت دیزنی در زمان معرفی گفت لسلی هدلند (Leslye Headland) به عنوان شورارنر انتخاب شده است. او در ۲۰۰۷ میلادی وارد حوزه‌ی فیلم و سریال شد و طی این سال‌ها در ساخت آثار مختلفی مشارکت داشته که از شاخص‌ترینشان می‌توان فیلم Sleeping with Other People و سریال Russian Doll را نام برد. شرکت آمریکایی همچنین گفت داستان در انتهای دوران High Republic، به‌طور دقیق‌تر ۲۰۰ سال پیش از Star Wars: Episode I – The Phantom Menace روایت می‌شود. محصول جدید لوکاس‌فیلم اثری رازآلود و دلهره‌آور بوده و قرار است چگونگی قدرت گرفتن نیروهای نیمه‌ی تاریک فورس را به تصویر بکشد.

تهیه‌کننده‌ی Star Wars Rebels
رین رابرتز

طبق اطلاعاتی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده‌ند، داستان Star Wars: The Acolyte حول محور یک پروتاگونیست مونث می‌چرخد و المان‌های آثار رزمی را در خود خواهد داشت. در ضمن، High Republic یکی از دوره‌های تاریخی جنگ ستارگان است که در فیلم‌ها و سریال‌ها به هیچ وجه مورد کندوکاو قرار نگرفت. تنها می‌دانیم جمهوری و شوالیه‌های جدای طی این بازه‌ی زمانی در اوج قدرت خود قرار داشته و آرامش بر تمامی مناطق حکمفرما بود. با در نظر گرفتن این نکته می‌توان گفت The Acolyte یکی از اولین آثاری خواهد بود که به این دوره پرداخته و جزئیات بیشتری را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

در حال حاضر اطلاعاتی از شخصیت‌های Star Wars: The Acolyte در دسترس نبوده و حتی نمی‌دانیم والت دیزنی چه تاریخی را برای پخش نخستین فصل آن در نظر گرفته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا