به زودی محتوای جدیدی برای Star Wars: Squadrons منتشر می‌شود

نقشه و سفینه‌ی جدید

به زودی محتوای جدیدی برای Star Wars: Squadrons منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
Star Wars: Squadrons

توسعه‌دهندگان قرار است محتوای جدیدی برای بازی Star Wars: Squadrons منتشر کنند.

مدتی پیش ایان فریزیر در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام داده بود، به قیمت ۴۰ دلاری بازی جدید الکترونیک آرتز اشاره کرد و گفت تیم توسعه‌دهنده و استودیوی موتیو قصد ندارند در آینده بسته‌ی الحاقی یا مود جدیدی برای Squadrons منتشر کنند. طبق گفته‌ی این بازیساز، تیم توسعه‌دهنده از ابتدا قصد داشتند یک بازی مبارزه‌ای فضایی را تولید کنند و از المان‌های فرنچایز جنگ ستارگان در آن استفاده کنند. با این وجود، به‌نظر می‌رسد الکترونیک آرتز درمورد این استراتژی تغییر عقیده داده و استودیوی Motive Studios قصد دارد محتوای جدیدی برای Star Wars: Squadrons منتشر کند.

طبق اطلاعات منتشر شده، در تاریخ ۲۵ نوامبر (مصادف با ۵ آذر ماه) قرار است نقشه‌ و سفیه‌‌ی جدید به بازی Star Wars: Squadrons اضافه شود. نقشه‌ی جدید Fostar Haven نام دارد و در مودهای Fleet Battles و Dogfight قابل اجرا است. از سوی دیگر، جنگنده‌ها و بمب افکن‌ها می‌توانند از Boost Extension و جزئیات مختلف و کاربردی سفینه‌ها استفاده کنند. با به‌روزرسانی جدید این عنوان، دو استارفایتر New Republic B-wing و Bomber-class به Star Wars: Squadrons اضافه می‌شوند.

بعد از انتشار مصاحبه‌ی ایان فریزیر، عده‌ی زیادی نسبت به تصمیم عدم توسعه‌ی Star Wars: Squadrons ابراز ناامیدی کردند. حالا با تصمیم جدید استودیوی موتیو و الکترونیک آرتز، طرفداران درمورد اضافه شدن نقشه و سفینه‌های جدید به این عنوان، هیجان‌زده هستند. بازی Star Wars: Squadrons در حال حاضر دو مود دارد؛ Dogfight و Fleet Battles. مود Dogfight نبرد مستقیم جنگنده‌های دو تیم با یک‌دیگر است و بازیکنان در قالب دو تیم پنج نفره از جمهوری جدید و امپراطوری، مقابل هم قرار می‌گیرند. در این مود کاربران می‌توانند از میان چهار سفینه‌ی منحصر به فرد مشخص شده، یکی را انتخاب کنند و به مبارزه بپردازند.

بازی خوش‌ساخت Star Wars: Squadrons هم‌اکنون برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل، نقد و بررسی بازی Star Wars: Squadrons را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا