برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازیگر پرنسس لیا در سریال Obi-Wan Kenobi مشخص شد

پرنسس ظاهرا نقش مهمی در داستان دارد

بازیگر پرنسس لیا در سریال Obi-Wan Kenobi مشخص شد ۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگر پرنسس لیا در سریال Obi-Wan Kenobi

وب سایت Cinelinx با انتشار یک گزارش اختصاصی و جدید بازیگر پرنسس لیا در سریال Obi-Wan Kenobi را معرفی کرده است.

اگرچه سه‌گانه پیش درآمد جنگ ستارگان که بین سال‌های ۱۹۹۹ الی ۲۰۰۵ میلادی به سینماها آمد چندان به مذاق طرفداران قدیمی خوش نیامد، نقاط قوتی دارد که به راحتی نمی‌توان از کنارشان گذشت. یکی از نقاط قوت، ایوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) بود که نسخه میانسال اوبی-وان کنوبی را جلوی دوربین به تصویر کشید. عملکرد او به قدری عالی بود که طرفداران خواهان ساخته شدن فیلمی اختصاصی با محوریت او شدند. این پروژه حتی وارد فازهای اولیه تولید شد اما سرانجام خوشی نداشت تا نهایتا ساخت سریالش در دستور کار قرار بگیرد. مطابق انتظار، مک‌گرگور برای ایفای نقش خود بازمی‌گردد.

داستان سریال Obi-Wan Kenobi پس از Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith جریان داشته و در ابتدا اوبی-وان کنوبی را در سیاره تتویین نشان می‌دهد. او در ادامه و طی اتفاقاتی مجبور می‌شود یک ماجراجویی را آغاز کند. علی‌رغم سیاست‌های سختگیرانه لوکاس فیلم و والت دیزنی، اطلاعاتی به فضای مجازی راه یافته است. طبق شایعه‌ها، نسخه‌های نونهال لوک و لیا در داستان حضور دارند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم فرزندان آناکین اسکای واکر از یکدیگر جدا شدند تا او قادر نباشد انرژی‌شان را حس کند و آن‌ها را بیابد. در زمان رخ دادن اتفاقات داستان، لوک در سیاره تتویین و لیا هم در سیاره آلدران حضور دارد.

وب سایت Cinelinx در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود بازیگر پرنسس لیا در سریال Obi-Wan Kenobi را معرفی کرده است. بر این اساس، نقش مزبور به ویوین لایرا (Vivien Lyra) سپرده شد. او بازیگر کم سن و سالی محسوب شده و در پرونده هنری‌اش نام‌های Bird Box و We Can be Heroes دیده می‌شود. نگارنده مطلب همچنین مدعی شد پرنسس اهمیت بالایی در داستان داشته و به نوعی می‌توان او را عامل اصلی اتفاقات دانست؛ اتفاقاتی که منجر به ماجراجویی اوبی-وان کنوبی می‌شوند. در حال حاضر اطلاعاتی از بازیگر نسخه نونهال لوک اسکای واکر در دسترس نیست.

اطلاعاتی که وب سایت Cinelinx از سریال Obi-Wan Kenobi بدست آورده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. نگارنده مطلب مدعی شد سانگ کانگ (Sung Kang) به تیم بازیگری پیوسته است. در صورتی که نامش برای شما آشنا نیست، باید بگوییم در یک برهه زمانی یکی از هنرپیشه‌های اصلی سریع و خشن بود و اخیرا هم در F9 حضور یافته است. اینطور که به نظر می‌رسد، بازیگر آمریکایی-کره‌ای نقش یک اینکویزیتر (Inquisiter) را جلوی دوربین ایفا می‌کند. به طور دقیق‌تر، The Fifth Brother را به تصویر می‌کشد که نخستین بار در سریال Star Wars: Rebels معرفی شد. اگرچه منابع رسمی نسبت به ادعای Cinelinx واکنش نشان نداده‌اند، قبلا گزارش شده بود حداقل یک اینکویزیتر در سریال اوبی-وان حضور دارد.

The Fifth Brother در سریال Star Wars: Rebels تنها نبود و به همراه The Seventh Sister دستورات دارث ویدر را اجرا می‌کرد. با در نظر گرفتن اینکه حضور ویدر در سریال Obi-Wan Kenobi قطعی شده بود، تجدید دیدار با The Fifth Brother چندان هم غیرمنتظره نبوده است. هر چند، باید منتظر ماند و دید The Seventh Sister هم در داستان حضور دارد یا خیر. در ضمن، اینکویزیترها در واقع شاگردان جدای بودند که پس از دستگیری توسط نیروهای امپراتوری شکنجه شده و نهایتا به نیمه تاریک نیرو پیوستند. امپراتوری از آن‌ها برای یافتن و کشتن جدای‌های فراری استفاده می‌کند.

سریال Obi-Wan Kenobi در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی از طریق دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. فصل اول از ۶ قسمت تشکیل شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments