1%
  • 0/10

فیلم بعدی جنگ ستارگان مشخص شد

مندلورین و گروگو موج جدید فیلم‌های Star Wars را آغاز می‌کنند

فیلم بعدی جنگ ستارگان مشخص شد ۳ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم بعدی جنگ ستارگان

مدیر عامل شرکت دیزنی (Disney) به تازگی تایید کرده است که کدام یک از فیلم‌های سینمایی آینده Star Wars، فیلم بعدی جنگ ستارگان خواهد بود. او همچنین اعلام کرد که فیلم‌های بیشتری از این مجموعه در دست ساخت قرار دارند، ولی هنوز معرفی نشده‌اند.

باب ایگر (Bob Iger)، مدیر عامل شرکت دیزنی تایید کرده است که The Mandalorian & Grogu فیلم بعدی جنگ ستارگان خواهد بود که موج جدیدی از فیلم‌ها این مجموعه را راه‌اندازی خواهد کرد. سریال The Mandalorian یکی از آثار مهم سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس (Disney Plus) است که حالا قرار است با فیلم The Mandalorian & Grogu به کارگردانی جان فاورو (Jon Favreau) راه خود را به پرده سینماها باز کند.

ایگر در جلسه اخیر شرکت دیزنی اعلام کرده است که فیلم The Mandalorian & Grogu احتمالا در سال ۲۰۲۶ اکران خواهد شد و شروع کننده جریان جدید آثار سینمایی جنگ ستارگان خواهد بود. به این اثر تا به الان ساخت فیلم New Jedi Order به کارگردان شرمین عبید-چینوی (Sharmeen Obaid-Chinoy) و فیلم Dawn of the Jedi به کارگردانی جیمز منگولد (James Mangold) به طور رسمی تایید شده‌اند، اما باب ایگر می‌گوید که به جز این سه فیلم، آثار سینمایی بیشتری نیز در مجموعه Star Wars در حال ساخت هستند که هنوز از آن‌ها رونمایی نشده است.

پس از این که فیلم Solo: A Star Wars Story در باکس آفیس شکست خورد و فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker نیز با واکنش‌های مردمی بسیار منفی‌ای رو به رو شد، شرکت لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) برنامه ساخت و اکران فیلم‌های سینمایی جنگ ستارگان را متوقف کرد. در عوض از آن موقع که تمرکز این مجموعه به سمت تلویزیون رفت که نتیجه آن آثار محبوب و پرطرفداری مثل سریال The Mandalorian، سریال Andor و سریال Obi-Wan Kenobi شدند. عده‌ای حدس می‌زنند که سریال Lando هم که توسط دونالد گلاور (Donald Glover) قرار بود ساخته شود، حالا به یک فیلم سینمایی تبدیل شده است. در کنار فیلم‌های سینمایی، طرفداران باید به‌زودی منتظر پخش فصل‌های بعدی سریال‌هایی چون Andor ،Star Wars: The Bad Batch و Ahsoka باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments