لوکاس‌فیلم روی پروژه‌ای با محوریت بن سولو کار می‌کند

پروژه‌ای که ماهیتش هنوز مشخص نشده است

بن سولو

یکی از مجریان برنامه‌ی ویدیویی Kessel Run Transmissions با انتشار دو توییت ادعا کرد لوکاس‌فیلم روی پروژه‌ای با محوریت بن سولو کار می‌کند.

در سه‌گانه‌ی اخیر جنگ ستارگان که با اکران Star Wars: The Force Awakens شروع شد و با پخش Star Wars: The Rise of Skywalker به پایان رسید، شخصیت‌های بسیاری برای اولین بار جلوی دوربین ظاهر شدند که بن سولو با نقش‌آفرینی آدام درایور (Adam Driver) یکی از آن‌ها است. او که با نام مستعار کایلو رن هم شناخته می‌شود، فرزند هان سولو و شاهدخت لیا بوده و از شخصیت‌های مهم سه فیلم اخیر به شمار می‌رود. همین موضوع هم باعث شد تا بخش‌هایی از آن‌ها به گذشته‌ی او اختصاص داده شود.

[اسپویل] کوری ون دایک (Corey Van Dyke) یکی از مجریان برنامه‌ی ویدیویی Kessel Run Transmissions با انتشار دو توییت ادعا کرد لوکاس فیلم مشغول ساخت یک پروژه با محوریت بن سولو است. این محصول مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد و ماهیت آن هنوز مشخص نشده است. به بیان دیگر، مدیران شرکت به اتفاق نظر رسیده‌اند که شخصیت بن سولو را بیش از پیش مورد بررسی قرار دهند اما هنوز راجع به اینکه فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی باشد تصمیمی اتخاذ نکرده‌اند. ون دایک در ادامه‌ی توییت اول گفت اطلاعاتی از فیلمنامه موجود نبوده و نمی‌دانیم اتفاقات قبل از Star Wars: The Force Awakens یا بعد از Star Wars: The Rise of Skywalker رخ می‌دهد.

مجری برنامه‌ی ویدیویی Kessel Run Transmissions در توییت آخر خود گفت تا به اینجای کار صحبتی از حضور آدام درایور در پروژه‌ی Ben Solo به میان نیامده است. از همین رو، احتمال می‌رود پروژه به صورت انیمیشن ساخته شود یا تیم تولید بخواهد از یک بازیگر جوان‌تر برای به تصویر کشیدن بن سولو استفاده کند. تاکنون هیچ کدام از رسانه‌های فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال مطلب مشابهی را منتشر نکرده‌اند. با این حال، احتمال ساخته شدن این اثر در قالب سریال گزینه‌ی محتمل‌تری است. دیزنی قصد دارد در سال‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۵ و ۲۰۲۷ فیلم‌های جدید جنگ ستارگان را روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد که ظاهرا به خط داستانی کاملا جدیدی خواهد پرداخت؛ خطی که هیچ ارتباطی به فیلم‌های قبلی ندارد.

با در نظر گرفتن این نکته، بعید به نظر می‌رسد والت دیزنی طی سال‌های آینده فیلمی را به سینماها بیاورد که روی خط داستانی اسکای‌واکر تمرکز داشته باشد. جدا از این، فیلم سینمایی به دلیل محدودیت‌های زمانی قالب چندان مناسبی برای پرداختن به سرنوشت یک شخصیت نیست. هرچند فیلم‌های بیوگرافی و موفق کم نیستند. در ضمن، از آن‌جایی که بن سولو در Star Wars: The Rise of Skywalker جان خود را از دست داد، می‌توان مطمئن بود پروژه‌ی Ben Solo به گذشته‌ی این شخصیت می‌پردازد، به خصوص اینکه نحوه‌ی پیوستنش به سمت تاریک نیرو در مدیوم سینما چندان با جزئیات به تصویر کشیده نشده است. البته دیزنی که به خوبی از این مشکل اطلاع داشت، سعی کرد با انتشار کمیک بوک‌های The Rise of Kylo Ren آن را تا حدودی رفع کند. [اسپویل]

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا