1%
  • 0/10

نسخه‌ی جدید Star Wars: Knights of the Old Republic در دست ساخت است؟

آیا EA این بازی را می‌سازد؟

نسخه‌ی جدید Star Wars: Knights of the Old Republic در دست ساخت است؟ ۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
Star Wars: Knights of the Old Republic

نسخه‌ی جدید بازی Star Wars: Knights of the Old Republic در دست ساخت قرار دارد اما EA یا Bioware این بازی را نمی‌سازند! با ادامه‌ی این خبر همراه سرگرمی باشید.

طی شایعه‌ای که از وب‌سایت videogameschronicle دال بر اظهارات یک اینسایدر مشهور Star Wars با نام Bespin Bulletin منتشر شده، مشخصه شده که این پروژه به صورت تعجب آوری توسط EA توسعه داده نمی‌شود.

آقای Bespin Bulletin اظهار کرده که:

در تحقیقی که انجام دادم، متوجه شدم که پروژه‌ی جدیدی از Star Wars: Knights of the Old Republic در دست ساخت قرار دارد. من به دو یا سه نفر در مورد این مسئله گفتم و همچنین متوجه شدم که جیسون شرائر گفته که EA این بازی را نمی‌سازد و در حال حاضر هم نتوانسته‌ام حدس بزنم که این این بازی توسط چه استودیویی در حال توسعه است.

آقای جیسون شرائر پیش از این در مورد پروژه‌ی احتمالی Star Wars: Knights of the Old Republic در توییتر و ResetERA خبر داده بود تا اظهارات Bespin Bulletin صحت بیشتری به خود بگیرند.

به علاوه، Nare Najda از Wushu Studio، هم به این گزارش واکنش نشان دهده و گفته که:

به اندازه‌ای که فکر می‌کنید اسرار آمیز نیست و فقط توسعه دهنده‌ی این بازی به اندازه‌ای که همه آن را بشناسند، معروف نیست.

شایعات زیادی درباره‌ی ساخت یک نسخه‌ی ریمیک از Star Wars: Knights of the Old Republic توسط EA پیش از این‌ها شکل گرفته بود و قرار بود تا المان‌هایی از نسخه‌ی اول و دوم این سری را داشته باشد و داستان این دو نسخه را دستخوش تغییراتی بکند. البته هنوز مشخص نیست که پروژه‌ی ذکر شده، همین پروژه‌ی ریمیک بوده یا اینکه پروژه‌ی متفاوتی در دست ساخت قرار دارد.

کمپانی Lucasfilm اعلام کرده که استودیو مشغول ساخت چیزی مربوط به Star Wars: Knights of the Old Republic است و به احتمال زیاد این پروژه در قالب یک فیلم عرضه خواهد شد.

مگر اینکه اشتباه کرده باشیم و Lucasfilm تغییر رویه داده باشد تا عصر جدیدی را با ساخت بازی‌های Star Wars شروع کند.

به تازگی نیز شرکت یوبیسافت اعلام کرده که بازی جدیدی را از فرنچایز Star Wars در دست ساخت دارد و به نحوی گوشزد کرده که قرارداد انحصاری لوکاس‌فیلم و EA دارد به پایان کار خود می‌رسد.

Bespin Bulletin همچنین گفته است که در مورد یک بازی جدید با یک کارکتر جایزه بگیر، زمزمه‌هایی را شنیده است و به همین دلیل فکر می‌کند که بازی بعدی Star Wars، در واقع Battlefront 3 نخواهد بود. با همه‌ی این شایعات و تفاسیر هنوز هم نمی‌شود به صورت قطعی، نتیجه گیری کرد و فقط باید تا زمان اعلام رسمی هر کدام از شایعات، منتظر بمانیم. آیا شما هم از طرفداران بازی‌های فرنچایز Star Wars هستید؟ کدام یک از آنان را بیشتر از بقیه پسندیدید؟ برای ما در قسمت کامنت‌ها بنویسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments