آپدیت جدید بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر شد

به‌روزرسانی پنجم هم از راه رسید

آپدیت جدید بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر شد حمید توحیدلو ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
آپدیت جدید بازی Star Wars Jedi: Survivor

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت ساعاتی قبل آپدیت جدید بازی Star Wars Jedi: Survivor به شماره ۱.۰۵ را منتشر کرد.

بازی جدید مجموعه جنگ ستارگان به نام سروایور که کمتر از یک ماه از انتشار آن می‌گذرد، ادامه داستان بازی قبلی و ماجراجویی شخصیت کال کستیس را روایت می‌کند که با همراهی گروه خود نبرد عظیمی را علیه امپراتوری به راه می‌اندازد. این عنوان از همان ابتدا مورد استقبال بازیکن‌ها قرار گرفت و از نظر تجاری فراتر از انتظار الکترونیک آرتز عمل کرد.

با این وجود، استار وارز جدای سروایور از لحاظ فنی بی‌عیب و نقص نیست و استودیوی ریسپاون تا به امروز با انتشار آپدیت‌های متعدد بخشی از مشکلات را برطرف کرده است. اگر خاطرتان باشد، هفته پیش بود که چهارمین پچ بازی با هدف رفع مشکل HDR و استفاده بهینه از پردازنده منتشر شد که حال ساعاتی پیش به‌روزرسانی جدیدی با شماره ۱.۰۵ برای کامپیوتر از راه رسید.

طبق اعلام تیم سازنده، این آپدیت ضمن تمرکز روی بهبود عملکرد و افزایش پایداری بازی، مدیریت رشته‌ها به هنگام غیر فعال کردن ویژگی ری تریسینگ را بهتر کرده و باگ کاهش تنظیمات گرافیکی در پی تغییر Resolution Scaling در FSR را برطرف می‌کند. به علاوه، ایراد عدم شناسایی محتوای پیش خرید و نسخه دیلاکس بازی رفع شده و دیگر خبری از مشکلات مربوط به موسیقی و عدم هماهنگی صدا در کات‌سین‌ها نیست.

علاوه بر این‌ها، یک سری از باگ‌های بازی از جمله مشکل عدم بازگشایی یکی از درها توسط BD-1، ایراد بسته نشدن منوی Skills، ناپدید شدن Gorocco در حین مبارزه و شکست ناپذیر بودن Drya Thornne به طور کامل برطرف شده است. گفتنی است که این آپدیت در حال حاضر برای رایانه شخصی منتشر شده و قرار است در روزهای آینده برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن نیز عرضه شود.

بازی استار وارز جدای سروایور در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا