نمایش اولین تریلر گیم‌پلی Star Wars Jedi: Survivor + زیرنویس فارسی

همچنین تاریخ انتشار بازی مشخص شد

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به عنوان ناشر و استودیوی رسپاون انترتینمنت (Respawn Entertainment) به عنوان توسعه‌دهنده، در جریان مراسم The Game Awards 2022 اولین تریلر گیم‌پلی Star Wars Jedi: Survivor را به نمایش گذاشتند. آن‌ها همچنین از تاریخ انتشار این بازی مورد انتظار نیز رونمایی کردند.

پس از لو رفتن تاریخ انتشار و جزئیات دیگر به صورت آنلاین، شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی رسپاون انترتینمنت تائید کردند که اولین تریلر گیم‌پلی Star Wars Jedi: Survivor را در مراسم The Game Awards 2022 به نمایش می‌گذارند تا به وضوح نشان دهند، دنباله عنوان تحسین‌شده Star Wars Jedi: Fallen Order چه چیزی برای ارائه دارد. بازی Star Wars Jedi: Survivor به راحتی یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۳ است و طرفداران انتظارات بالایی را از آن دارند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order مکانیک‌های مشابه مجموعه بازی‌های Dark Souls که به سبک سولز لایک معروف هستند را به این سری معرفی کرد، گیم‌پلی جذاب مبارزه با لایت‌سیبرها را با آن ترکیب کرد و داستان فوق‌العاده و درگیر کننده را از جهان جنگ ستارگان روایت کرد. بازی Star Wars Jedi: Survivor پنج سال پس از عنوان قبلی اتفاق می‌افتد و از لحاظ خط زمانی، در جایگاه مشابهی با سریال اخیر سرویس دیزنی پلاس (+Disney) یعنی Obi-Wan Kenobi قرار دارد. چیز زیادی از این عنوان تائید نشده است، به جز این که می‌دانیم امپراتوری کهکشانی در حال دو برابر کردن تلاش خود برای شکار بازماندگان Order 66 است و یکی از اعضای تیم توسعه‌دهنده بازی نیز اعلام کرده است که کستیس (Kestis) باید هر کاری را که برای زنده ماندن لازم است، انجام دهد. این بازی نسبت به نسخه قبلی لحن تیره‌تری دارد و گیم‌پلی نیز بر این موضوع تاکید دارد.

اولین تریلر گیم‌پلی Star Wars Jedi: Survivor کال (Cal) را نشان می‌دهد که از یک استروم‌تروپر به عنوان سپر استفاده می‌کند، سوار بر یک حیوان وحشی می‌شود، لایت‌سیبر خود را به اطراف پرتاب می‌کند، زمان را از طریق نیرو کند می‌کند، شلیک‌ها را به سرعت هنگام دویدن منعکس می‌کند و حتی از یک لایت‌سیبر به سبک شمشیر کایلو رن (Kylo Ren) استفاده می‌کند. این فقط یک نگاه اجمالی است که با داتان ترکیب شده است، اما نشان می‌دهد که رسپاون به دنبال بهبود و ارتقای این مجموعه است.

علاوه بر این‌ها، از تاریخ انتشار نهایی بازی Star Wars Jedi: Survivor نیز رونمایی شد و اکنون می‌دانیم که این عنوان مورد انتظار قرار است تا در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۳ (۲۶ اسفند ۱۴۰۱) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اس و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار بگیرد. همچنین طرفداران علاقه‌مند به این عنوان هم‌اکنون می‌توانند آن را پیش‌خرید کنند که احتمالا با این کار، از یکسری جوایز و مزایایی اختصاصی‌ای برخوردار خواهند شد که در آینده مشخص می‌شوند.

از آن جایی که مدت زمان خیلی زیادی تا انتشار این بازی فاصله نداریم، انتظار می‌رود تا در هفته‌های آینده شاهد انتشار تریلرهای بیشتر و اطلاعات جدیدتری نیز از این عنوان باشیم. به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتز برای بازی Star Wars Jedi: Survivor نیز یک شیوه بازاریابی مشابه با بازی Need for Speed Unbound در نظر گرفته است تا در یک بازه زمانی کوتاه، آن را تبلیغ کند و هر چه به تاریخ انتشار بازی نزدیک می‌شویم، بازیکن‌ها می‌توانند بیشتر و بیشتر از این عنوان نمایش ببینند و اطلاعات دریافت کنند. برای فعلا، به نظر می‌رسد که این تریلر گیم‌پلی برای طرفداران راضی‌کننده بوده است و آن‌ها از تماشای آن خوشحال هستند.

همان طور که گفته شد، بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۳ (۲۶ اسفند ۱۴۰۱) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اس و اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد. برخلاف نسخه قبلی، این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی در دسترس قرار نخواهد گرفت و دارندگان پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان از تجربه آن محروم خواهند شد، در عوض توسعه‌دهندگان قول داده‌اند تا از تمام قدرت کنسول‌های نسل نهمی استفاده خواهند کرد و یک تجربه فوق‌العاده را به بازیکن‌ها ارائه خواهند داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا